Yıkama Konusunda Bilgili Olan Arkadaşlar Buraya

Aracınız
Civic FC5 2020
@Alperen58 daha demin Valet Pro Concentrated Car Wash ve Valet Pro Advanced Microfibre Wash Mitt aldım hocam iyice araştırdım aslında eldiven olarak meguairsin olsun istedim ama stok sorunu vardi bunların ikisini aldım bakalım
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.
İkiside çok iyi tercih olmuş.

Eldiveniniz meguiars tan biraz daha uzun ömürlü olacaktır.
Zaten detailing işi yapan yerlerin %90 ı sizin eldiveninizden kullanıyor :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.
İkiside çok iyi tercih olmuş.

Eldiveniniz meguiars tan biraz daha uzun ömürlü olacaktır.
Zaten detailing işi yapan yerlerin %90 ı sizin eldiveninizden kullanıyor :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Evet baya video izledim fiyat ve ömür olarak bu on plana çıktı , bu detailing işi için parçalar tamamlanıyor bir su havlu bezlerden alcam o değilde arabaya alınacak şeyler bitmiyor iç aksesuara merak sarmaya başladım yavaştan ??

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet baya video izledim fiyat ve ömür olarak bu on plana çıktı , bu detailing işi için parçalar tamamlanıyor bir su havlu bezlerden alcam o değilde arabaya alınacak şeyler bitmiyor iç aksesuara merak sarmaya başladım yavaştan
ayvayı yedin o zaman

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bide iç aksesuarları çok pahalı ya , bir şey alayım dedim en basitinden yastık felan 30 liradan başlıyor iyisi 60 liraya kadar gidiyor , daha diğer bu aydınlatmalara felan girmedim hiç yani
evet ondan dolayı dedim ya ayvayı yedin diye ben LED iç ambiyans seti aldım 700 lira tuutu sadece kapıları için gercekten çok pahalı servıste taktırmak istedıgınde, geçenlerde arkadas sormuş 4500 TL demısler

Aracınız
Civic FC5 2020
evet ondan dolayı dedim ya ayvayı yedin diye ben LED iç ambiyans seti aldım 700 lira tuutu sadece kapıları için gercekten çok pahalı servıste taktırmak istedıgınde, geçenlerde arkadas sormuş 4500 TL demısler

Sorma sorma ? bakalım onu da yavaş yavaş duzecez ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar 2020 model beyaz renk eco elegance sahibiyim. Aracımda bayi çıkışlı seramik kaplama var. Aracımı kendim yıkıyorum. Çok kirli olmayan sadece yolun tozu bulunan zamanlarda bile, yıkadığımda seramik kaplama olmasına rağmen su tutunca kir akmıyor silmeden temizlenmiyor. İsli gibi kalıyor araç. Sizlerde de mi böyle durum veya silmeden tozu kiri geçiyor mu? Keyifli forumlar..

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri