Yılda 10-12 BİN km için LPG taktırmak ne kadar mantıklı?

Aracınız
ilginize teşekkürler arkadaşlar honda türkiyeyi aradım 6 yıl garantinin eco lu araçlar için geçerli olduğunu söylediler.bn de kararsızım lpg konusunda.yılda ortalama 10 bin yapıyorum.bakalım hayırlısı

Aracınız
ilginize teşekkürler arkadaşlar honda türkiyeyi aradım 6 yıl garantinin eco lu araçlar için geçerli olduğunu söylediler.bn de kararsızım lpg konusunda.yılda ortalama 10 bin yapıyorum.bakalım hayırlısı

hocam 10bin km lpg ile 2200 tl benzin ile en az 4000 bin tl eder gerisini sen düşün karar ver. LPG candır derim yinede.

Hondanin bu motoru sorun cikarmaz hocam. Tecrubeyle sabittir. Bu ucuncu honda aracim hepsini en az 140k km kullandim. Bu son aracimin da bakimini artik yetkili serviste yaptirmiycam. O derece...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

rok206

0
Aracınız
lpg hakkında bende kendi aracimla ilgili bir kaç soru sorim bari başka konu açmaya gerek yoktur herhalde.
kullandigim araç 2006 model civic sport ep2 kasa.araç tam otomatik vites.1.6 110 beygir.şuanki kmsi 162.000. araça tup takılmamış.yeni aldim araci.yılda 8000-10000km ortalama yol yapıyorum hepside şehir içi(istanbul).
şimdi lpg için aracin km yuksek olunca sorun mu oluyor? en baş sayfalarda o tarz bir yazişma vardi pek anlamadim?
diğer sorum lpg braz karşı biri olarak aracin gücünden gitmesini istemiyorum ayni benzinlide verdigi tepkiyi almak istiyorum.hepiniz brc önermissiniz.başka bir yerde hondalarda prins kullananlarda daha sağlıklı yazmiş.lpg konusunda biraz cahilim az çok sormak istediklerimi yazdim yardimci olursaniz sevinirim. :)

Arkadaşlar ben de Sakaryadayim. Bu arkadaşın telefonunu alabilir miyim. Bi görüşelim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Heçen sene sakarya hondadan halil ibrahim diye bir arkadaşla forumda ve telefonda görüşmüştük. Böyle bir kit üzerinde çalışıyorlardı. Bu arkadaş sanırım o arkadaş. Demekki başarmışlar. Rehberimde hala telefonu var. İsterseniz özelden verebilirim.

Aracınız
Heçen sene sakarya hondadan halil ibrahim diye bir arkadaşla forumda ve telefonda görüşmüştük. Böyle bir kit üzerinde çalışıyorlardı. Bu arkadaş sanırım o arkadaş. Demekki başarmışlar. Rehberimde hala telefonu var. İsterseniz özelden verebilirim.
İyi olur. Teşekkür ederim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pm gönderdim. Görüşme sonucunda bilgi verirseniz sevinirim. Servislerde takılıyormu. Fiyat ne vs...

rok206

0
Aracınız
lpg hakkında bende kendi aracimla ilgili bir kaç soru sorim bari başka konu açmaya gerek yoktur herhalde.
kullandigim araç 2006 model civic sport ep2 kasa.araç tam otomatik vites.1.6 110 beygir.şuanki kmsi 162.000. araça tup takılmamış.yeni aldim araci.yılda 8000-10000km ortalama yol yapıyorum hepside şehir içi(istanbul).
şimdi lpg için aracin km yuksek olunca sorun mu oluyor? en baş sayfalarda o tarz bir yazişma vardi pek anlamadim?
diğer sorum lpg braz karşı biri olarak aracin gücünden gitmesini istemiyorum ayni benzinlide verdigi tepkiyi almak istiyorum.hepiniz brc önermissiniz.başka bir yerde hondalarda prins kullananlarda daha sağlıklı yazmiş.lpg konusunda biraz cahilim az çok sormak istediklerimi yazdim yardimci olursaniz sevinirim. :)

Banada bir yardimci olsaniz:)

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ayni benzinin verdigi tepki icin benzin kullanman gerek :) lpg yuksek sicaklikta yandigi icin alt devirlerde performansli ust devirlerde yetersiz kaliyor, kim her ne kadar performans etkilenmiyor dese de bariz fark olmamasina ragmen bir miktar azalir. Atiker var bende 3 yil 41bin km oldu hic sikinti yasamadim otomatik benim aracim ve 6ayda amorti etti neredeyse. %35 civarinda ekonomi sagliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri