Yine zam yine zam

krmmrt

0
Aracınız
Benzinden hızlarını alamadılar lpg ye de 14 kuruş zam geldi.
Yakıt hesabı yapmayı bırakıyorum bugün itibari ile. Canımızı almadan durmayacak bu adamlar...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Benzinden hızlarını alamadılar lpg ye de 14 kuruş zam geldi.
Yakıt hesabı yapmayı bırakıyorum bugün itibari ile. Canımızı almadan durmayacak bu adamlar...

önceki mesajlarda da defalarca söylediğim gibi;
benzine ve vergilere fahiş zamlar, trafik cezaları - muayene - sigorta - kasko ücretlerinde artışlar gelecek. trafik cezaları sıklaşacak.

benzinin kademeli şekilde 6.35 e geleceği konuşuluyor, çok uzak bir zamanda da değil, 3-4 ay içinde. yakıt fiyatı artarsa nakliye fiyatı artar. en ucuz olan şeyden en pahalısına her şey karayoluyla nakledildiği için her şey zamlanacak.

bunlara hazırlıklı olunması gerek, halk böyle sessiz kaldığı sürece devam edecekler yolmaya.

krmmrt

0
Aracınız
Hayır halk da iflasını verince ne olacak acaba. Tahammül edemiyorum artık. Sığır gibi yaşıyoruz. İliğimizi kemiğimizi sömürüyorlar. Halk bütünleşse azıcık kafasını kullansa. Çok değil 1 gün kimse yakıt almasın bak ne oluyor o benzinin fiyatı. Ama nerde öyle zeki,aklını kullanabilecek bir halk. Yok maalesef.....

Aracınız
Yola zam yakıta zam arabaya zam sigortaya zam üreteceğimize ancak yerimizde sayıyoruz.Halk olarak duble yol var iste diyoruz ama yılda 2 kere otobana çıkıp tadına varabiliyoruz.Koprumuz var diyoruz 60 lira geçiş ücretinden dolayı kullanırken kendimizi aklımızı sorguluyoruz.Allahtan maaşlara 15 lira felan zam oluyor da günlük bir paket sigara kar sağlıyoruz :))) Hayırlı geceler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

krmmrt

0
Aracınız
İzmir bile -8 lerde geziyor. Allah yardımcınız olsun

Geri