Yol bilgisayarı hakkında

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar 2013 fb7 mde yol bilgisayarı ekranında bu paylaştığım ekran yok baya kurcaladım bulamadım. Multimedia bağlı bide aşağıda A B tripleri genel km göstergesi var bu ekranı nasıl getirebilirim ?
IMG_2714.JPGIMG_2714.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar 2013 fb7 mde yol bilgisayarı ekranında bu paylaştığım ekran yok baya kurcaladım bulamadım. Multimedia bağlı bide aşağıda A B tripleri genel km göstergesi var bu ekranı nasıl getirebilirim ?
Ekli dosyayı görüntüle 251849Ekli dosyayı görüntüle 251849

Audio ya bağlı gözüküyor o bağlantıdan kopartmıyorum bakabilirim ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Gostergenin orada ışık ayarı için bir çubuk var. O çubuğa basarsanız bahsettiğiniz ekranda (fotoda toplam km var) o bilgide değişiklik olur. Bir de direksiyonun sol tarafında menüye girip ekran ayarını bulabilirsiniz ama menüyü ve sıralamayı hatırlamıyorum. Ancak araç üstündeyken yardımcı olabilirim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Gostergenin orada ışık ayarı için bir çubuk var. O çubuğa basarsanız bahsettiğiniz ekranda (fotoda toplam km var) o bilgide değişiklik olur. Bir de direksiyonun sol tarafında menüye girip ekran ayarını bulabilirsiniz ama menüyü ve sıralamayı hatırlamıyorum. Ancak araç üstündeyken yardımcı olabilirim.

Teşekkür ederim denedim fakat olmuyor devamlı bu ekran birde yakıt uyarısı ve emliyet kemeri uyarısı ekranı geliyor o söylediğim yakıt ekranına gecemiyorumIMG_2777.JPGIMG_2778.JPG

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Direksiyonun üzerindeki “i” yazan tuşa bastınız mı?

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Geri