Zavoli bora kit

Aracınız
pipoluda yapabilirim istersen dedi ama biseler daha uzun oldugu icin tekleme.yapar dedi lpg de...daha gec geldigi icin mi ne tam.hatirlayamadim. delinenen sistemi oneriyorlar yakiti daha.hizli daha kisa yoldan verdigi icin.

Aracınız
Ikinci el aldığım fb7 ye Zavoli Bora kit taktırdım.Henüz 250 km civarı oldu.Şimdilik sıkıntı yok. Titreme hissetmedim sadece klimayı açınca devir saati dalgalanma yapııyor.1000km olunca gidip göstericem.Benzin Gösterge olayı sinir bozucu bir olay yarım depo benzin alınca Işık yanmıyor.Zavolide bu olayı halledecek çözüm yok yarım depo ile gezilecek.Ancak yol bilgisayarı yol gittikçe benzinden düşüyor.İzmirde karabağlarda Berke otogaza taktırdım işçilik güzel usta işi biliyor ilgi alaka iyi şimdilik tavsiye ederim.Umarım taktırıcak arkadaşlara yardımcı olmuşumdur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ikinci el aldığım fb7 ye Zavoli Bora kit taktırdım.Henüz 250 km civarı oldu.Şimdilik sıkıntı yok. Titreme hissetmedim sadece klimayı açınca devir saati dalgalanma yapııyor.1000km olunca gidip göstericem.Benzin Gösterge olayı sinir bozucu bir olay yarım depo benzin alınca Işık yanmıyor.Zavolide bu olayı halledecek çözüm yok yarım depo ile gezilecek.Ancak yol bilgisayarı yol gittikçe benzinden düşüyor.İzmirde karabağlarda Berke otogaza taktırdım işçilik güzel usta işi biliyor ilgi alaka iyi şimdilik tavsiye ederim.Umarım taktırıcak arkadaşlara yardımcı olmuşumdur.

Hayırlı olsun, brc ye takılan emülatör iş yapar mı acaba araştırmak lazım.

Aracınız
Hayırlı olsun, brc ye takılan emülatör iş yapar mı acaba araştırmak lazım.

Aklıma geldi ama Brc takarmı sormak lazım bu sefer müdahale oldu diye zavoli garanti bozarmı?falan filan aklıma bir sürü şey geldi şimdilik vaz geçtim ileride bakarız artık

Hakan Uzun

0
Yönetici
pipoluda yapabilirim istersen dedi ama biseler daha uzun oldugu icin tekleme.yapar dedi lpg de...daha gec geldigi icin mi ne tam.hatirlayamadim. delinenen sistemi oneriyorlar yakiti daha.hizli daha kisa yoldan verdigi icin.

Delmek bu iste dogru olani lpg sicak hava ile karistigindan yanma verimli oluyor..
Ama diger turlu dusunursek emme manifoldun deliniyor...İSİN EHLİ SART
Birde yanma odasina yakin kisimdan esit olcude delinmesi sart...
Pipolu sistem delmek ile hemen hemen ayni mantik benzinin yanma odasina giden kismindan enjekte ediliyor. Aslinda cok aman aman bi fark yoktur

Geri