Civic FC5 Zorunlu aksesuar

Aracınız
Civic FC5 2018
Böyle şeyleri yazılı isteyin Altına kaşelerini imzalarını atsınlar atabiliyolarsa? Atmıyorlar ise zaten uygunsuz iş. Sonra cimerden veya ticaret bakanlığından şikayet edin. Yada genel müdürlüklerine yazın mutlaka sonuçlanacaktır. Buna zorunlu tutamaz

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende Mart başında Sedan elegance eco alacaktım hem aksesuarları zorunlu tuttular,hem de kasko ve trafiği illaki buradan yatıracaksınız dediler almaktan vazgeçtim hakikaten değmez zaten piyasa kötü bide zorlama olmadı. Aksesuarlarla exe fiyatına denk geliyordu neredeyse

Aracınız
Civic FC5 2020
Böyle şeyleri yazılı isteyin Altına kaşelerini imzalarını atsınlar atabiliyolarsa? Atmıyorlar ise zaten uygunsuz iş. Sonra cimerden veya ticaret bakanlığından şikayet edin. Yada genel müdürlüklerine yazın mutlaka sonuçlanacaktır. Buna zorunlu tutamaz

Eğer o aracı alacaksan zaten bekleyemiyorsun sıraya girmen lazım birde genel müdürliük görki ne saman cevap verecek onlara ne zaman uygulatacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende Mart başında Sedan elegance eco alacaktım hem aksesuarları zorunlu tuttular,hem de kasko ve trafiği illaki buradan yatıracaksınız dediler almaktan vazgeçtim hakikaten değmez zaten piyasa kötü bide zorlama olmadı. Aksesuarlarla exe fiyatına denk geliyordu neredeyse

İşte o sıkıntı aksesuara bi üst model parası veriyoruz ama alt alıyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Cimer veya ticaret bakanlığı maks 1 haftada dönüyor. Böyle bir şeyi dayatamazlar fahiş fiyatlara. Valla sizin adınıza ben sinirlendim

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Cimer veya ticaret bakanlığı maks 1 haftada dönüyor. Böyle bir şeyi dayatamazlar fahiş fiyatlara. Valla sizin adınıza ben sinirlendim
Bende bayilerin bu tarz dayatmalarına karşıyım. Fakat Cimer'den veya bir başka kurumdan herhangi bir sonuç alınamaz. Bayi hiçbirimize bu aracı zorla satmıyor. Sözleşmeyi kabul ettiğimize dair imza da atıyoruz. Ülkemizde parça veya araç fiyatlarında herhangi bir tavan fiyatı da bulunmamakta. Bu sebeple yasal olarak hiçbir şey kazanamayız.

Geri