ZORUNLU LPG İSTASYON DEĞİŞİMİ

Aracınız
Civic FB7 2013
Değerli arkadaşlar 5 yıl önce aracı satın aldığım kişi Aygaz gibi katkılı LPG lerin BRC enjektorlerine uzun vadede zarar verdiğini kendisinin bp den aldığını söyleyince ben de 5 yıldır bp gaz kullanıyordum. Ancak şimdi bp istasyonu Total e dönüşüyor. Sorum şu: Total LPG si kullanımı BRC için uygun mudur?
Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler

Sürekli Total kullanıyorum ve memnunum. Ancak istasyonlar isim hakkını satın aldı diye gerçekten o markanın ürünlerini satmak zorunda değil. Belki de aynı LPG'yi kullanmaya devam edeceksiniz.

Değerli arkadaşlar 5 yıl önce aracı satın aldığım kişi Aygaz gibi katkılı LPG lerin BRC enjektorlerine uzun vadede zarar verdiğini kendisinin bp den aldığını söyleyince ben de 5 yıldır bp gaz kullanıyordum. Ancak şimdi bp istasyonu Total e dönüşüyor. Sorum şu: Total LPG si kullanımı BRC için uygun mudur?
Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler
Hocam yıllar yıllar önce aygaz bir ara katlı koydu ve adı çıktı. Şuan hepsi aynı lpg. Sadece denetimi iyi olan marka istasyonlarda almaya çalışın. Diğer ara yerler dökme tabir edilen toplama gaz alabiliyor.
Bu arada 6 yıldır aygaz alıyorum, sorun yok. Siz hen uygun hemde denetimli ve çok satılan yerleri tercih edin.

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri