Fc5-cvt bezinli kullananlar

Eco mod tüm versiyonlarda var. İndirim zannetmiyorum hiç yapmazlar normalde gerçek fiyatı 98-100 civarı olması lazımken şuanda sırf satılsın ve tutulsun diye bu fiyata veriyorlar. 6 ay sonra elegance lpgli 98 bin altında mümkün değil lpgsiz olanı bile 92-93 bin olacak görürsünüz

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bende de fc5 elagance brc lpg li ..Ankarada günlük 6km gibi kısa ve yokuş şehir içi kullanıyorum. Lpg yı 2.75 tl den alıyorum. Km de 33 kr yakıyor. Bilgisayarda tüketim 11 12 lt gösteriyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
FC5 benzinli aracım bugün 2000 km oldu ve tüm km istanbul içi hatta aldığım gün dışında anadolu yakasına dahi geçmedim iş ve ev muhabbeti ve ortalama yakıtım 8.5 gösteriyor.
buda 8.5x5.13=43.6 kurus a denk geliyor şuan için ciddi anlamda memnunum dün akşam 10 gibi fatihten beylikdüzüne geçtim e-5 kullanarak yol boştu anlık sürüş ortalaması 6.0 litre gösterdi ancak işten dolayı sürekli trafikteyim ve 8.5 ortalama benim beklentimin çok üstünde iyi bi rakam umarım böyle devam eder.alacak arkadaşlara tavsiyem trafik dahi olsa sürüş gerçekten ciddi bir etken yakma olayında şuana kadar lpg li almadığıma pişman olmadım açıkcası

FC5 benzinli aracım bugün 2000 km oldu ve tüm km istanbul içi hatta aldığım gün dışında anadolu yakasına dahi geçmedim iş ve ev muhabbeti ve ortalama yakıtım 8.5 gösteriyor.
buda 8.5x5.13=43.6 kurus a denk geliyor şuan için ciddi anlamda memnunum dün akşam 10 gibi fatihten beylikdüzüne geçtim e-5 kullanarak yol boştu anlık sürüş ortalaması 6.0 litre gösterdi ancak işten dolayı sürekli trafikteyim ve 8.5 ortalama benim beklentimin çok üstünde iyi bi rakam umarım böyle devam eder.alacak arkadaşlara tavsiyem trafik dahi olsa sürüş gerçekten ciddi bir etken yakma olayında şuana kadar lpg li almadığıma pişman olmadım açıkcası

lpg taktırmaktan vazgeçtiniz o zaman?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bka90

0
Aracınız
exe benzinli kullanıyorum yoğun trafkte 10-12 görüyorum

Hep şehir içi kullanıyorum araç 8.7 litre gösteriyor ev iş arası 7 km her sabah git gel günlük 14 km'de şehir içi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Şurdaki benzin verilerini okudukça lpg li almak bu aracı inanın mantıksız. Tabi hesabınız doğru ise!

Şehit içi 8.5 gösteriyor günlük kullanım 5 km çevre yolu 4 gidiş 4 dönüş ışık var saatte 50 ileyeşil dalga var ama bazen kaçırıyoruz oyle oluncada bekle babam bekle

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri