Fc5-cvt bezinli kullananlar

Aracınız
Bugün c.tesi aynı güzergahtan iş yerine geçtim yol ıspartakule mevki dışında akıcıydı ort. 8 litreye düştü.önümüzdeki hafta içini atlattığımda gerçek rakamlar çıkacaktır.

Bugün c.tesi aynı güzergahtan iş yerine geçtim yol ıspartakule mevki dışında akıcıydı ort. 8 litreye düştü.önümüzdeki hafta içini atlattığımda gerçek rakamlar çıkacaktır.
Hocam 1 yil bende benzinde bindim ve gozum litreden gitmedi. Yakit dusurmek icin gaza basmaya korktum. Lpg ye gectim ve gecen 1 yila uzuldum. Hic bakmiyorum bas kafana gore takil :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Suan aracimi cuma aksamindan beri kullaniyorum 220 km oldu b.duzu avcilar florya bakirkoy arasinda avrupa yakasinda kullandim genellikle cuma aksami ve dun aksam yagmurdan dolayi e5 deki trafik disinda trafik yoktu nerdeyse ortalamam suan 8.0 litre gosteriyor onumuzdeki cumartesiye geldigimde 6 gun sabah 7.30 aksam 6.30 mahmutbey avcilar is trafigini yasadiktan sonrakki ortalamayi sabirsizlikla bekliyorum =)

Aracınız
ara bir bilgilendirme yapayım dedim :)araç 370 km oldu ortalama şuan .8.4 litre gözüküyor istanbul içinde yapıldı tamamı ,dün akşam işten dönüşte istoç tan mahmutbey gişelere çıkmam 30 dakkayı buldu gişelere kadar adım adım akşam 6.30 trafiği istanbullular bilir,gişeden sonra avcılar a kadar yoğun akıcı avcılar gişelerde yine tamamen kilitti yani en bela günlerden birisiydi absürt bir trafik vardı bu yolculugun ORTALAMASI 12.1 litreydi. bu sabah 7.30 trafiğinde b.düzünden başlayan yoğunluk avcılar gişe ve sonrasındaki tem e bağlantı adım adım çok fazla trafik ıspartakule köprüsüne kadar bu şekilde sonrası gayet akıcıydı bu sabahki yolculuğun ORTALAMASI 8.0 litreydi aracın total ortalamsı 8.4 ancak her akşam bu lanet trafik olduğunu düşünürsek akşamları 11.5 -12 lt sabahları 8 lt. dersek ortalamam ilerleyen günlerde istanbul içi 9.5 -10 litrede sabitlenir 10 litreyi aşmaz diye düşünüyorum

45 litre benzin aldım 540 km yol yapacak gibi duruyor 45x5.22=234 tl 234/540=43 kuruş yani bu ilk depomda 43 kuruş ortalama olur gibi gözüküyor ama
ilerleyen günlerde 50 kuruşa sabitlenir yada araç gün aldıkça yakıt düşerse 45-50 krş arası oynar gibi geliyor
sürüş modu=eco
araç=cvt exe benzin lpg yok .
bu kadar detay verme sebebim kafasında soru işareti olan arkadaşlara almak isteyenlere faydalı olmak çünkü alırken bende çok fazla kafam kurcalanıyordu.(not=arabayı sakin kullanırım :)

Aracınız
Arkadaslar dun aksamki 12 litre dedigim ortalama markete gittigim ortalamaymis ben cok kisa mesafeyi bi onceki surusten saymaz sanmistim ama bu aksam mahmutbey ve avc trafiginde 8.1 ortalama ile geldim anlik surus ortalamam cok kisa mesafede dahi 700 800 metrelik 12 lt yi gecmiyor yakit bu trafikte bu ortalama ki toplam sehur ici ortalamam da 8.3 oldu cok iyi gozukuyor kullanim cok etkili bana kalirsa

Aracınız
aracım 1000 km oldu ve sadce istanbul içinde yapıldı km ,son 1 haftadır ciddi trafiklerle boğuşup bazı yerlere yetişme çabam yüzünden sakin kullanamadım yakıt ortalamam arttı bu yüzden ortalamam şuan 8.7 litre gösteriyor.

Aynen 8.7 lt benim aracın değeri sadece şehir içi. Aracım 1700 km 4 ay oldu alalı motor baya bi kendini buldu ve sürüşte daha bi tat vermeye başladı.

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de benzinli almayı düşünüyorum. Eco
modu sadece lpgli olanlarda mı var? Liste fiyati 93
bin şu anda. Ne kadar indirim alabilirm

Geri