Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Aracınız
4 Ocak'da teslim aldım elegance modelini. Problemi servise ilettiğimde aynı cevapları aldım. Aynı zamanda arka stoplarda da var problem. Farların kenarlarında su damlacıkları oluştu. Bakalım beklemedeyiz biz de sonuç ne olacak.

Aracınız
Arkadaşlar bugün bende hiç olmadı yine sorunu düzelen varmı çözebilen halleden ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayir genel merkezden cvp bekliyorum

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vss

0
Aracınız
kullanım kitapçığının sanırım 504 . sayfasında farların buğu yapabileceği,bunun normal olduğu ve bir sorun olmadığı belirtilmiş.Honda farlarda iyileştirme yapmayabilir.bilginiz olsun.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
kullanım kitapçığının sanırım 504 . sayfasında farların buğu yapabileceği,bunun normal olduğu ve bir sorun olmadığı belirtilmiş.Honda farlarda iyileştirme yapmayabilir.bilginiz olsun.

Siz deyince baktım bende gördüm ilginç

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar ben servise götürdüm. Problem çözüldü. Buharlaşma yöntemiyle buğu giderildi.farlar kurutuldu. Şimdilik sıkıntı yok .Bir daha olmaz dediler. Daha önceden icerde kalan nemin buna yol açtığı söylendi.

Gokhan kardes dunya genelinde olan bir problem bu.sadece senin arabanin farindaki nem degil yani olay.kusura bakma ama seni yaniltmislar.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri