Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Beni yanılttılarsa dediğin gibi o zaman sorun tekrar edecektir.Sorun tekrar ederse tekrar götürürüz. Bu seferde icerde nem kaldı diyemezler .Başka bir çözüm yolu sunmak zorunda kalırlar. Garantili araç sonuçta.Kasmaya gerek yok bence.Hata varsa düzeltilir. Bu arada dediğiniz gibi servise bu sorunla ilgili benden önce de araçlar gelmiş. Aynı yöntemle sorunu gidermiş servis.Daha sonra tekrar geri dönüt almak için aranmış araç sahibi.Sorun tekrar etmemiş. İnşallah benim aracım da da tekrar etmez sorun.Ederse de gene götürürüz aracı. Böyle basit şeyleri takmaya gerek yok bence.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bence hiç sıkıntı yapma bende de yeni kasa var elegance sadece çok soğuk olduğunda led gündüz farlarının orası buğu yapıyor çok az bişey oda geçiyor kullanınca kuzenin leon u var led paketli oda aynı şekilde buğu oluyor sonra geçiyor zannediyorumki araçlar çok yeni hava kış ve soğuk düzelir .

Bendede ayni sorun olustu sifir km de aldigimda fotoğrafladim aldigim bayiye gönderdim honda tr yaz dediler orayida aradik mail attik 2 tane yetkili kisi geldi bayiye bu genel bir sorun dendi cogu müşterilerimizde bu sorun olustu dendi bir sure buharlasma yapar sonra da icindeki gazi attiktan sonra bir daha buhar olusmaz dendi suana kadarda olusmadi. dedikleri gibi yinede takip ediyorm tabiki can sikici bi durum sifir arabada boyle olmasi. Led var istediğimi soyledim bu farlar yerine uyum saglamiyor dediler icindeki tesisati farkliymis.yine buharlasma yaparsa yenisini gondereceklerini soylediler.

ilker

0
Aracınız
Selam arkadaşlar Honda Cıvıc 1.6 Elegance lpgli model aracımı Honda Ayışığı bayisinden 26 ocak 2017'de satın aldım,'0' km araçta ilk günden itibaren buğu ve farlara su alma problemi yaşıyorum...Belli başlı Honda cıvıcler kesinlikle hatalı üretim,Bayiye götürdüğümde durumu anlattım çok yardımcı oluyo gibi gözüküyorlar ama aslında hiçbirşey yapmıyorlar,en son gittiğimde honda türkiye'ye durumu yazdıklarını ve onların da bir süre beklemem gerektiğini söylediklerini ilettiler.Kullanım kılavuzunu gösterdiler,adamlar kendini sağlama almış,anlamışlar bence farların hatalı olduğunu masraftan kaçmak için 1 yaprak daha eklemişler ''farlar zaman zaman buğu yapabilir bir süre sonra geçecektir'' diye...Fakat bu kesinlikle kabul edilebilir bir durum değildir,bu konuda bayiye ihtar çektim,1 ay dolmadan bu maldan memnun olmadığımı yazarak,çünkü bu mal ayıplı maldır ve bunu 1 ay içinde ret etmezseniz bunu kabul etmiş sayılırsınız,avukatım ve tüketici koruma derneği yardımlarıyla ihtar çektim birkaç güne herşey netleşir,görücez bakalım el mi yaman bel mi yaman?! Avukatımla konuştuğumda para iadesini bile alabiliriz istersen arabayı geri vererek dedi fakat ben arabadan farlar dışında memnunum,farlar hakkında bişey yapmazlarsa ki hiç sanmıyorum bu riske gireceklerini,ihtarın üzerine avukatıma devredicem bu işi ve arabayı iade talebinde veya kusurlu mal indiriminde bulunacağım.....SAKIN KABUL ETMEYİN. alttan almayın arkadaşlar hemen honda türkiyeye veye bayiye ihtar çekin

ilker

0
Aracınız
Bu arada ihtar çekmeden önce aracı servise götürün ve farların buğulanması hakkında ÜRÜN İNCELEME RAPORU alın,ıslak imzalı ve antetli kağıtlarına olacak...sonrasında ihtar çekin,vermezlerse ürün inceleme raporunu TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNE gideceğinizi söyleyin,yine de vermezlerse:))TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNE GİDİN GERÇEKTEN! Allah yardımcımız olsun

Rica etsem Ihtar cekme olayi hakkinda bilgi verebilirmisiniz benim bu konuda pek bilgim yokta

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6472]ilker[/MENTION] Hocam tebrik ederim hakkınızı arıyorsunuz :eek:k:

ilker

0
Aracınız
Mümkünse aracı aldığınız tarihten itibaren 1 ay geçmeden A4 sayfasına şikayetinizi el yazısıyla yazın(dilekçe),aslını pttye gidip iadeli taahhütlü(ihtar) yollamadan önce dilekçenizin fotokopisini alın sizde bulunsun.dilekçede şase no,plaka no vs olsun... en üst sağa tarih,en alta da isim soyisim imza

Tesekkur ederim fakat bizimki 1ayi gecti forumda bu konuyu ilk acan benim sizin gibi bilgili biri olsaydi onceden soylediklerinizi harfiyen uygulardim

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri