Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

10 günlük aracımdada aynısı oldu servisi aradım her marka yeni araçta belli süre olduğunu sonrasında yapmadığını söylediler Cuma günü 1000'lik bakım için randevu aldım sorunla ilgileneceklerini söylediler hayırlısı bakalım

SM-N750 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ilker

0
Aracınız
Tesekkur ederim fakat bizimki 1ayi gecti forumda bu konuyu ilk acan benim sizin gibi bilgili biri olsaydi onceden soylediklerinizi harfiyen uygulardim

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıkçası ben sizin sayenizde bu problemin kronik olduğunu düşündüm,dolayısıyla konuyu ilk açan siz olduğunuz için önce sizin,sonra da forumdaki diğer arkadaşların şikayetleri bana önceden bir uyarı gibiydi,ben de sizin sayenizde bilinçli tüketici olarak hakkımı aradım,sonrasında hayatımda ilk defa bir foruma üye oldumki bir nebze de olsa size faydam olsun diye.

Insallah siz tatmin edici bir sonuc alirsiniz belki bu sayede magduriyetlerimiz giderilir.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilker

0
Aracınız
Selam arkadaşlar,bildiğiniz üzere hondaya ihtar çekmiştim far buğulanmaları için,arac son yıkattığımda özellikle farlara fazlaca su vurdurdum ve buğu olmadığını görünce gözlerime inanamadım çünkü her yağmurda ve yıkamadan sonra farı kaplıyodu nerdeyse,servisten bana bir süre sonra tamamiyle geçeceğini söylediklerinde inanmamıştım,birkaç kere daha deneyip daha sonra size de bilgi vereceği..herkese hayırlı cumalar,iyigünler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Selam arkadaşlar,bildiğiniz üzere hondaya ihtar çekmiştim far buğulanmaları için,arac son yıkattığımda özellikle farlara fazlaca su vurdurdum ve buğu olmadığını görünce gözlerime inanamadım çünkü her yağmurda ve yıkamadan sonra farı kaplıyodu nerdeyse,servisten bana bir süre sonra tamamiyle geçeceğini söylediklerinde inanmamıştım,birkaç kere daha deneyip daha sonra size de bilgi vereceği..herkese hayırlı cumalar,iyigünler

Umarım geçmiştir ama bana yine de çok mantıklı gelmiyor :)

Aracınız

Ben hala deniyorum belki 10. Deneyisimdir artık buhar yapmıyor ve [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] dediği gibi banada mantıklı gelmiyor bu nasıl oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar ilk başlarda bende de olmuştu. Hatta ilk konularda epeyce yazmıştım. Ama artık ben de de buğu olmuyor.gecti yani

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sadece ön sağ farim bu sekilde buğulanmis. İki gündür bu sekilde. Bir çözümü var mı dostlar. Mesajlarin cogunu okudum ama pek tatmin edici yanit göremedim.20181218_190016.jpeg

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri