1,5 Vtec Turbo Aracı nasıl anlarım?

Ad Soyad
salih
Aracınız
Civic aracım yok
Merhaba arkadaşlar. Civic araç almaya karar verdim. 1,5 turbolara bakıyorum. bi tane favorimde araç var 1,5 turbo 182 beygir yazmış ancak bişey kafama takıldı. Turbo araçlarda sağ arkada VTEC Turbo şeklinde bi logo olması gerekmiyor mu? Bu araçta o logo yok. Bu ne anlama gelir? Aracı bilmediğim için soruyorum. Teşekkürler

Ad Soyad
salih
Aracınız
Civic aracım yok
Sedan ise makyaj öncesi rs sonrası turbo vtec yazar. hb versiyonlarda ise sadece civic yazar sol tarafta sağ tarafda ise logo veya yazı bulunmaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Anladim.hocam makyajli olup olmadigini anliyoruz buradan yani. Baktigim arac sedan. Yani makyajsiz kasa dimi. Bir de bunun haricinde makyajli olup olmadigini baktigimizda nasil nasil anlariz?

Ad Soyad
salih
Aracınız
Civic aracım yok
Araç resimlerinden multimedia ekranına bakın ses tuşu klasik döndürmeli ise makyajlıdır.kaportadan da anlasılır ama oynama yapabildikleri icin en garantisi dediğim şekil

Evet multimediada ses tusu basmatik degil cevirmeli. O zaman makyajli. 2020 sedan 1.5 vtec kasada arkada turbo yazmasi da gerekiyor ama dimi? O logonun olmamasina takildim eger olmasi gerekiyorsa neden yok. Ya da hangilerinde yok? İlani verirken yanlis secmis olabilir mi? Ama turbo oldugunu ozellikle belirtmis. Saticiyi da arayip sorucam bugun.

Evet multimediada ses tusu basmatik degil cevirmeli. O zaman makyajli. 2020 sedan 1.5 vtec kasada arkada turbo yazmasi da gerekiyor ama dimi? O logonun olmamasina takildim eger olmasi gerekiyorsa neden yok. Ya da hangilerinde yok? İlani verirken yanlis secmis olabilir mi? Ama turbo oldugunu ozellikle belirtmis. Saticiyi da arayip sorucam bugun.

Kesinlikle olmalı o yazı iki olasılık var ya tampon değişmiş yanda değişik bir dolandırıcılık yöntemi kulanıyor 182 hp de idda ediyorsa 1,6 125lerde makyaj oncesi de sonrasıda sağ tarafta bir yazı görsel yok. Resimlerden ekzozlara bakın atmosterikte tek egzoz cıkısı turbolularda ikidir. Sedan turbolarda sağ ve sol uçta iki egzoz hblerde ortada birlişmiş iki egzoz bulunur

Ad Soyad
salih
Aracınız
Civic aracım yok
Kesinlikle olmalı o yazı iki olasılık var ya tampon değişmiş yanda değişik bir dolandırıcılık yöntemi kulanıyor 182 hp de idda ediyorsa 1,6 125lerde makyaj oncesi de sonrasıda sağ tarafta bir yazı görsel yok. Resimlerden ekzozlara bakın atmosterikte tek egzoz cıkısı turbolularda ikidir. Sedan turbolarda sağ ve sol uçta iki egzoz hblerde ortada birlişmiş iki egzoz bulunur

hocam ilanı özelden atsam bakabilir misiniz size zahmet?

Geri