Civic FC5 1.6 executive eco aldım 2019 kasım

Arkadaşlar geçen hafta sıfır km full paket civic aldım.
Fiyat 167bin tl idi. Zannediyorum çok iyi fiyata aldım yorumunuz nedir?
Ayrıca 16inç yaz lastik bridgestone var üstünde. Bayi diyorki 16nın üstüne kış takim. Yanına 17jant verim üstündede yaz olcak. Artı kablosuz şarjda eklim toplam 7500tlye sana yaparız dediler.. Acil yorum please fiyat nasıl??

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayrıca japon arabalarını severim ama azıcık hondanın yabancısıyım. 8 senedir toyota kullandım. Almandan nefret ettiğim için Japanese devam dedim. Lütfen yukarıdaki konu için yardım ve yorum...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@CihanTayfur Aracınız hayırlı olsun, fiyat iyi gözüküyor. Bayi aksesuar satarak kar marjını yükseltmeye çalışıyor gibi, bence dışarıdan da jant lastik fiyatı alıp hareket edin.

Bu arada tabi lastikler bridgestone... Desem ki Michelin falan tmm dicem... Ama böyle güzelim arabaya bridgestone yazık diye düşünüyorum.
@CihanTayfur Aracınız hayırlı olsun, fiyat iyi gözüküyor. Bayi aksesuar satarak kar marjını yükseltmeye çalışıyor gibi, bence dışarıdan da jant lastik fiyatı alıp hareket edin.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu arada tabi lastikler bridgestone... Desem ki Michelin falan tmm dicem... Ama böyle güzelim arabaya bridgestone yazık diye düşünüyorum.

Bridgestone Türkiye şartlarında Michelin den çok daha iyi sonuçlar verir:) yanaktan çabuk yarılmaz ve çok geç aşınırlar. Bridgestone un tek sıkıntısı fazla yaktırır ve gürültülü çalışır onun dışında iyidir. Japon arabasına Japon lastiği yakışır Michelin fransızdır Bridgestone ise Japon dur:) Bridgestone Türkiye de fabrikası olmasına rağmen Michelin den pahalıdır:)

Bridgestone ları biraz kullanın memnun kalacaksınızdır.

Eyv inş dediğiniz gibi olur
Bridgestone Türkiye şartlarında Michelin den çok daha iyi sonuçlar verir:) yanaktan çabuk yarılmaz ve çok geç aşınırlar. Bridgestone un tek sıkıntısı fazla yaktırır ve gürültülü çalışır onun dışında iyidir. Japon arabasına Japon lastiği yakışır Michelin fransızdır Bridgestone ise Japon dur:) Bridgestone Türkiye de fabrikası olmasına rağmen Michelin den pahalıdır:)

Bridgestone ları biraz kullanın memnun kalacaksınızdır.

Geri