Civic FC5 1.6 executive eco aldım 2019 kasım

Merhaba.
Fiyat 167bin
Paket 1.6 ivtex executive eco 2019 otomatik benzn LPG'li.
Extra bedavaya aldıklarım:
Kaput koruma
Seramik kaplama
4 cama 2 no cam filmi karartması
Bagaj Havuzu
Karartma Dikiz Aynası.

Hala fiyat kötü mü acaba?
Aracın iç resmini paylaşıyorum.
Cihan bey siz 2019 model ama makyajsız eski kasadan almışsınız. Yani bayi elindeki 2019 model fakat makyajsız kasa olanından vermiş. En bariz fark multimedia analog tuşlar varmı yoksa full dokunmatik mi? Makyajlı kasada analog var. Ayrıca fiyatı biraz fazla geldi. Makyajlı kasa full 175e veriyorlar.
IMG_20191031_123731~2.jpeg

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayrıca biliyorum. Çünkü yeni gelecekler 180bin üzeri satılacak. Türkiye deki doğu hariç tüm bayileri aradık 3 arkadaş bölündük aradık. En uygun fiyat veren ve extraları dahil. Bu bayi oldu.
Merhaba.
Fiyat 167bin
Paket 1.6 ivtex executive eco 2019 otomatik benzn LPG'li.
Extra bedavaya aldıklarım:
Kaput koruma
Seramik kaplama
4 cama 2 no cam filmi karartması
Bagaj Havuzu
Karartma Dikiz Aynası.

Hala fiyat kötü mü acaba?
Aracın iç resmini paylaşıyorum. Ekli dosyayı görüntüle 255114

Aracınız
Civic FC5 2019
Ayrıca biliyorum. Çünkü yeni gelecekler 180bin üzeri satılacak. Türkiye deki doğu hariç tüm bayileri aradık 3 arkadaş bölündük aradık. En uygun fiyat veren ve extraları dahil. Bu bayi oldu.

kardes su anda sivas bayide makyajli execitive 172 bin tl

Aracınız
Civic FC5 2019
@CihanTayfur hocam ekstralar güzel fakat makyajsız kasa sizi yanıltmasın oyüzden. Aracınızın içini gördüm makyajsız kasa. Kafanızı bulandırmak istemem ama şöyle kaba bi hesap yapabiliriz.
Kaput koruma servis 600TL
Seramik kaplama servis 1200TL
Cam filmi 500TL
Bagaj havuzu n11 vs. Yerlerde paspas dahil 200TL
Karartma dikiz ayna makyajlıda mevcut.
Yani kabaca 2500TL'lik ekstranız var. Size demem o ki eğer 7500'e jant lastik alacaksanız ve bütçeniz uygunsa direk makyajlı exe almanız daha mantıklı. Samsun bayi ile bir görüşün isterseniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
@CihanTayfur hocam ekstralar güzel fakat makyajsız kasa sizi yanıltmasın oyüzden. Aracınızın içini gördüm makyajsız kasa. Kafanızı bulandırmak istemem ama şöyle kaba bi hesap yapabiliriz.
Cam filmi 500TL
Yani kabaca 2500TL'lik ekstranız var. Size demem o ki eğer 7500'e jant lastik alacaksanız ve bütçeniz uygunsa direk makyajlı exe almanız daha mantıklı. Samsun bayi ile bir görüşün isterseniz.
samsun bayisi mi ? karadeniz in en pahalı bayisi 174 den asagiya vermiyorlar

Hmm anladım. Ama bayi diyorki elimde makyajlı yok. gelicek ve 179un üstünde olacak. Yeni makyajlıyla arasında çok fark olmadığını düşünüyorum. Multimedia tuşları 17inç jant gibi gibi değişkenlikler var. Yada belkide daha fazlası bilmiyorum. E tabi güzel seçenekler. Ama olmadanda araç ilerliyor. Önemli olan bi aralar göçük problemi gibi şeylerin olmaması. İnş bu kasalarda öyle bişe yoktur
Cam filmi 500TL

Geri