Civic FC5 1 Aylık aracım satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksesuar zevk işidir herkes aynı oranda sevmeyebilir ki şahsen ben de sonradan takılan aksesuarları pek beğenmiyorum yukarda da bahsedildiği gibi aracın fiatina piyasada etki etmeyeceğini düşünüyorum.Umarim istediğiniz fiata satarsınız .Hayırlı satislar

Herkesin görüşü benim için değerli , zahmet edip fikirlerini beyan ediyorlar saygı duyuyorum .
Bende naçizane fikrimi beyan ettim .

Aksesuar konusuda karışık bir durum , bahsettiğim özellikler izalasyon , arka klima ünitesi, kaput amörtisörü, bagaj amörtisörü aksesuardan çok olması gereken ve işlevi olan özellikler .
Yani spoiler takarsın, marşbiyel eki takarsın dersin ki beğenmiyorum anlarım ama arka klima ünitesi ya da izolasyon , seramik,kaput filmi , bagaj amörtisörü için ben beğenmiyorum demek bana mantıklı gelmiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Herkesin görüşü benim için değerli , zahmet edip fikirlerini beyan ediyorlar saygı duyuyorum .
Bende naçizane fikrimi beyan ettim .

Aksesuar konusuda karışık bir durum , bahsettiğim özellikler izalasyon , arka klima ünitesi, kaput amörtisörü, bagaj amörtisörü aksesuardan çok olması gereken ve işlevi olan özellikler .
Yani spoiler takarsın, marşbiyel eki takarsın dersin ki beğenmiyorum anlarım ama arka klima ünitesi ya da izolasyon , seramik,kaput filmi , bagaj amörtisörü için ben beğenmiyorum demek bana mantıklı gelmiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arka havalandırma yok muydu araçta sonradan mı takıldı ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Arka havalandirmali deri koltuklu arac icin aksesuari dahil olmaz mantigiyla teklif veren olursa git apaci arabasi bak cevabini ver hocam.
Suan piyasada bi ton 2020 ve 2021 model arac var. Bu araclarin bircogu eminimki 2020 ilkbaharinda uretildi ve raftann indi. Dalgali kur yuzunden fiyat politiklarini ayda bir ayarlayan honda yeri geldi 270 280 e elegance eco satti yeri geldi suan elinde kaldiklarini bi an once satmak icin 250 e elegance eco satti. Tavsiyem suan liste fiyati neyse onun altina inmemen. Honda Türkiyeden tamamen ciktiginda bu fiyatlari mumla arayacak insanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri