1000 km bakım

Hayırlı akşamlar hondadan kimse bana 1000 km bakıma geliceksin demedi ama araç memnuyeti için arıyan bayan 1000km size söyledilermi dedi gitmek gereklimi.... giden varmı.... gidiliyorsa üçrelimi, üçretliyse ne kadara mall oluyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı akşamlar hondadan kimse bana 1000 km bakıma geliceksin demedi ama araç memnuyeti için arıyan bayan 1000km size söyledilermi dedi gitmek gereklimi.... giden varmı.... gidiliyorsa üçrelimi, üçretliyse ne kadara mall oluyor

Ben de aracımı bugün teslim aldım. 1000 km ya da 1 ay sonra bakıma geleceksiniz dedi. Ücretsiz kardeşim merak etme gitmek gerekli bence zaten ücretsiz

[MENTION=5705]saidcetin[/MENTION] çok teşekkürler, sizede hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1000 km bakımı genel kontrolleri içeriyor, varsa şikayetiniz bunları da dile getirin.

mRocK

0
Aracınız
Evet 1000km ya da 1 ay bana da hatırlatıldı

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
[MENTION=5705]saidcetin[/MENTION] çok teşekkürler, sizede hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Amin cümlemize kardeşim. Ben aracı teslim alırken çok yoğun bir güne denk geldim ve mesai bitimiydi artık. Çok detaylı bir anlatım olmadı ama zaten ben almadan bilmem gereken bilgilerin önemli bir kısmını araştırmıştım. ☺☺

1000 km bakımı ücretsiz. Zaten birşey yapmıyorlar. Gözle kontrol edip gönderiyorlar.

Aracınız
Arkadaşlar gidenlerden yorum alabilir miyim? Ne yapıyorlar tam olarak ne kadar sürüyor? Ben de yarın götürecem bilgi veren olursa sevinirim.

Arkadaşlar ben 1000 bakımına gittim 5 dk sürmedi ilk soru arızalı sıkıntılı bir şey varmı eğer yok derseniz bilgisayara bağladılar ve çıkardılar. 5 dk. Sonra vaktiniz varmı dediler var dedim yıkamaya gitti 20-25 dk. Sonuç 5 dk. Oldu bitti

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri