110.000 Bakim Yetkili Servis mi Ozel Servis mi? (Fiyatlar Icerde)

Aracınız
az once aradim ikiler honda dediginiz yeri. fiyat veremiyoruz arabayi getirin diyip durdu adam. yav eyup'teyim rutin bakim + lpg filtresi degisecek falan dedim de getirin oyle deyince isin rast gelsin diyip kapattim.

boyle yapiyorlar ya baslarim 500-600 lirasina diyip servise gidesi geliyor adamin. te allam ya.

Normalde bitmisti de arefeye kadar uzatmislar. lpg filtresi de dahil 700e anlastim servisle.

IKILER Oto icin de anliyorum mahcup olmak istemiyor, iyi bir usta ama rutin bakim icin en azindan fiyatimiz su demesi lazim. istanbul trafiginde kalkip git-gel 80km yol yapip da servisle ayni fiyati verecekse gitmenin bi anlami yok.

neyse 120bin'de bi daha ariycam belki bu sefer verir :D

yorumlar icin tek tek tesekkurler.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Normalde bitmisti de arefeye kadar uzatmislar. lpg filtresi de dahil 700e anlastim servisle.

IKILER Oto icin de anliyorum mahcup olmak istemiyor, iyi bir usta ama rutin bakim icin en azindan fiyatimiz su demesi lazim. istanbul trafiginde kalkip git-gel 80km yol yapip da servisle ayni fiyati verecekse gitmenin bi anlami yok.

neyse 120bin'de bi daha ariycam belki bu sefer verir :D

yorumlar icin tek tek tesekkurler.
Fiyat sanayi bakımından yüksek ama orjinal parça ile kafanız rahat olur, mantıklı bir iş yapmışsınız (y)

Geri