20 elegance eco rampa performansı

Himmm

0
Hondaların karakteristik özelliğidir aslında atmosferik civiclerin. Ciğerli bir motora sahiptirler. Bu aracın 90 modelleri bile 7-8 bin devir çeviriyor. Yokuşlarda bayılma, gaz yememe gibi bir şeye rastlamadım. Deviri 7 binde çevirir yine o yokuşu köpek gibi tırmanır. Hakiki Hondacı motor sesinden rahatsız olmaz o işin zevki orada zaten. Her araba bellirli bir devirden sonra bağırır hele siz bir de bu yıl piyasaya çıkan mercedes dizel sedan a180 e binin bildiğin traktör sesi arabanın içinde. Sessiz araba isteyen elektrikliye binsin. Yıllardır fd6 kullandım ne performans ne yol tutuşu açısından hiç mutsuz etmedi fc5 ise şu an çok daha keyifli...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hondaların karakteristik özelliğidir aslında atmosferik civiclerin. Ciğerli bir motora sahiptirler. Bu aracın 90 modelleri bile 7-8 bin devir çeviriyor. Yokuşlarda bayılma, gaz yememe gibi bir şeye rastlamadım. Deviri 7 binde çevirir yine o yokuşu köpek gibi tırmanır. Hakiki Hondacı motor sesinden rahatsız olmaz o işin zevki orada zaten. Her araba bellirli bir devirden sonra bağırır hele siz bir de bu yıl piyasaya çıkan mercedes dizel sedan a180 e binin bildiğin traktör sesi arabanın içinde. Sessiz araba isteyen elektrikliye binsin. Yıllardır fd6 kullandım ne performans ne yol tutuşu açısından hiç mutsuz etmedi fc5 ise şu an çok daha keyifli...

Mümkünse atmosferik hondaları kullanmasini bilmeyenlere satmasinlar, bağırıyor, gitmiyor, cekmiyor diyen bu araci kullanmasini bilmiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Mümkünse atmosferik hondaları kullanmasini bilmeyenlere satmasinlar, bağırıyor, gitmiyor, cekmiyor diyen bu araci kullanmasini bilmiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
aynen genellıkle turbo araclardan gecenler Hondaya bınınce gıtmıyor diyor arkadaşlar hondada devır cevıreceksınız dizelde cıktıgınız devıre hondada kullanırken ekstra olarak 2000 devır eklıyeceksınız bakın bakalım cekıyor mu çekmıyor mu

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yani aracı nasıl kullanacağınıza bağlı, benzin litresi 7 lirayı geçti, benim için sorun değil diyorsanız tabiki turbolu araçlar daha mantıklı, ama şunuda anlamıyorum Toyota grubunda 1.33 muhabbeti daima var herkes 1.33 pişmanlık sakın almayın 1.6 alın rahat edin diye önerilerde bulunuyor, şimdi bizde de 1,5 turbolu çıkınca herkes 1,6 gitmiyor demeye başladı iyide arkadaş binemiyoruz, kaldıkı uçak kullanmıyoruz 120 km den sonra sağlığa ve cebe zararlı

Geri