2012/2013 hoda civic elagance lpg lı alacagım

Turbey

0
Aracınız
1.6 elegance eco ile 1.6 elegance arasindaki fark nedir sifirlari arasinda 7000 tl fark var...iyi gunler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
1.6 elegance eco ile 1.6 elegance arasindaki fark nedir sifirlari arasinda 7000 tl fark var...iyi gunler
Eco modellerinde motor LPGye dayanım amacıyla özel modifiyeli olarak fabrikadan çıkmış demektir.
Eco'larda 2015 yılından sonra LPG fabrikasyon olarak geliyor. Öncesindeki modellerde servis tarafından teslim öncesinde monte ediliyor.

Kardesim fb7 de fd6 ya göre koltuk ısıtma, yokuş kalkış desteği, hız limitleme, lastik basınç göstergesi, 2012 fb7 ye has katlanır ayna,geri görüş kamerası yine 2012 fb7 ye has orijinal geri görüş kamerasina entegre park sensörü, hızı kaça sabitledigini gösteren gelişmiş hız sabitleyici, gelişmiş i mid ekranlı yol bilgisayarı,otomatik silecekler, otomatik yanan farlar,USB girişi,fb7 daha sessiz motor, daha yalıtımlı kasa,fb7 nin bagajı 445 litre fd6 390 litre,econ fonksiyonu sayesinde 100 km de 1 litreye varan daha az yakıt tüketimi( iki aracida aynı şartlarda kullandım) fb7 de düşük rüzgar direnci sayesinde yüzde 3 gibi daha yüksek performans( iki aracida denedik aynı şartlarda fb7 fd6 yi geçiyor)fd6 da fazla yükte arka takımdan gelen kutleme sesi fb7 de kesinlikle yok, yine fd6 da on takım çok zayıf on amortisör burçları ve direksiyon kutusu çok sorun çıkartıyor fb7 nin ön takım sorunsuz. Biraz uzun oldu ama tamamen ayrıntıya girerek yazdım. Fb7 nin artıları bunlar. Fb7 her yönüyle fd6 dan üstün araba tip olarakta gayet başarılı. Fd6 biraz daha spor ama donanımı çok eksik yalıtımı yetersiz kronik sorunları olan fazla yakan bir araba fb7 ye göre. Karar senin ben iki arabayada binmis biri olarak tecrubemi paylasiyorum
Abi gerekli bütün bilgileri yazmıssın :) daha ne ısteyım tesekkur ederım

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar Honda Civic 1.6i VTEC Eco Smart Manuel vites almak üzereyim. Araç 2013 model 98 bin km de ve LPG li.
Merak ettiklerim ise bu araç fabrika çıkışlı LPG ye mi sahip?
98 bin km de LPG li araç sağlıklı olur mu sizce?
Ön konsolda ve koltuk başlıklarında multimedya ekranı orijinal midir? (alacağım kişi bilmediğini söyledi)
Bu araçta da eco modu var mı?
Manuel viteslerde yokuş kalkış desteği olur mu?
Cevap verecek olanlara vakit ayırdıkları için şimdiden teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar Honda Civic 1.6i VTEC Eco Smart Manuel vites almak üzereyim. Araç 2013 model 98 bin km de ve LPG li.
Merak ettiklerim ise bu araç fabrika çıkışlı LPG ye mi sahip?
98 bin km de LPG li araç sağlıklı olur mu sizce?
Ön konsolda ve koltuk başlıklarında multimedya ekranı orijinal midir? (alacağım kişi bilmediğini söyledi)
Bu araçta da eco modu var mı?
Manuel viteslerde yokuş kalkış desteği olur mu?
Cevap verecek olanlara vakit ayırdıkları için şimdiden teşekkür ederim.

Eco araçlarda motor lpg'ye takılmaya hazır olarak fabrikadan çıkar, müşteri isterse bayide brc'nin civic için uyarlanmış olan brc my11 kiti takılır.

Lpg'li 100 bini deviren çok arkadaş var ben de dahil problem olmadı dediğim gibi eco araçlarda motor lpgye tam uyumluluk için bazı parçaları optimize edilmiştir.

O zamanlar smart paket olarak ön konsolda multimedya sistemi satıldı fakat koltuk başlıklarındaki sonradan takılmıştır.

Eco modu var

Manuellerde de yokuş kalkış destek var.

Aracınız
Civic FB7 2013
Eco araçlarda motor lpg'ye takılmaya hazır olarak fabrikadan çıkar, müşteri isterse bayide brc'nin civic için uyarlanmış olan brc my11 kiti takılır.

Lpg'li 100 bini deviren çok arkadaş var ben de dahil problem olmadı dediğim gibi eco araçlarda motor lpgye tam uyumluluk için bazı parçaları optimize edilmiştir.

O zamanlar smart paket olarak ön konsolda multimedya sistemi satıldı fakat koltuk başlıklarındaki sonradan takılmıştır.

Eco modu var

Manuellerde de yokuş kalkış destek var.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri