2012-2015 civic modulo kit almak isteyen (Made in Taiwan)

500 Civarı Tayvan Malı Body Kit fiyatı normaldir. Boyası tanıdık yer bulursanız 250 TL civarına yatırılıyor. Servisle arası iyi olanın boyayı serviste yaptırmasını tavsiye ederim. Çünkü öğrendiğime göre dışardaki boyalar servisteki kadar kaliteli olmuyormuş.

Boya yaptırırken astarın kaliteli olmasına ve iyi astar atılmasını hatırlatın.

Abi peki taiwan olup olmadığını nasıl anlarız ? Birde bu taiwan mallarının hepsi aynı mı yani kalitelisi kalitesizi gibi bir durum var mı çünkü boya+montaj için bir yerden fiyat aldım taiwan malı dedim çocuk dışardan getirdiğin malın boyasını yaparım ama kalitesine garanti veremem kimisini getiriyorlar boya yapıyorum düzgün olmuyor mal kötü olduğu için dedi. Ürün kaliteliyse her türlü arkasındayım yaptığım işin dedi ?

Aracınız
Abi peki taiwan olup olmadığını nasıl anlarız ? Birde bu taiwan mallarının hepsi aynı mı yani kalitelisi kalitesizi gibi bir durum var mı çünkü boya+montaj için bir yerden fiyat aldım taiwan malı dedim çocuk dışardan getirdiğin malın boyasını yaparım ama kalitesine garanti veremem kimisini getiriyorlar boya yapıyorum düzgün olmuyor mal kötü olduğu için dedi. Ürün kaliteliyse her türlü arkasındayım yaptığım işin dedi ?

Parçaların arkasında Tayvan malı olduğu yazıyor. Ayrıca görünce kaliteli bir plastik olduğunu anlıyorsunuz. Belli ediyor kendisini. Ayrıca araca deneme mahiyetli tuttuğunuzda kalıbı ve vida deliklerinin araca birebir olduğu gözüküyor. Benimkinin yanında tüm vida ve montaj elemanları da bulunuyordu. Forumda konusu var.

Erkan bu fiyata şu zamanlarda taiwan malı normal sonuçta ilk çıktığı kadar pahalı olamaz . Arkasında taiwan yazar , vida delikleri ve aparatlara dikkat et gerisi gelir ama boya atma sorunu olabilir ben çok yaşadım serviste yapılanlarda bile boya atma sorunu var , alırken ne kadar ucuza alırsan o kadar iyi çünkü boya ve montaj ücretide var toplu alım yapılmalı

Geri