2012-2015 civic modulo kit almak isteyen (Made in Taiwan)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugün konuştum Plastik çin malı dedi Tawian la arasındaki farkı bilmiyorum ama ben söylemesem ayırt edemezsiniz dedi boyalı hali 485 TL dedi mantıklı geldi daha önce yaptıran bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim bende saygılar

Çin ve Taiwan Arasında çok bariz bir fark mevcut mu ?

Linkteki satıcıdan çin malı plastik aldım kullanıyorum, o fiyata plastik veriyorsa iyiymiş, ancak bana sorarsanız taiwan malı çok daha kaliteli, ayırt etme konusu çok bariz ayırt edilebiliyor ;)

Linkteki satıcıdan çin malı plastik aldım kullanıyorum, o fiyata plastik veriyorsa iyiymiş, ancak bana sorarsanız taiwan malı çok daha kaliteli, ayırt etme konusu çok bariz ayırt edilebiliyor ;)

en ucuz Taiwan Malı ne kadar acaba araştırma yaptınız mı hiç ve nereyi tavsiye edersiniz arabaaya yaptırmak istiyorum ve yaptırmıs biri olarak tavsiye edermisniz ben biraz orjinalci birisiyim biraz da kıl kıyruk da diye bilirsiniz delme sokme yapıstırma her hangi bir sıkıntı olsun istemem sıkılınca cıkartmak mümkün mü mesela

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
en ucuz Taiwan Malı ne kadar acaba araştırma yaptınız mı hiç ve nereyi tavsiye edersiniz arabaaya yaptırmak istiyorum ve yaptırmıs biri olarak tavsiye edermisniz ben biraz orjinalci birisiyim biraz da kıl kıyruk da diye bilirsiniz delme sokme yapıstırma her hangi bir sıkıntı olsun istemem sıkılınca cıkartmak mümkün mü mesela

Hocam linkteki kit taiwan, araştırma yapılırsa daha uygun 550 civarı bulunabilir.
Tavsiye ederim aracın görüntüsünü değiştiriyor, ayrıca aracın tamponunu vs. sürtünce aracın orjinali zarar görmemiş oluyor.
Çamurluk içlerine ikişer tane vida atılıyor, iç yüzeyler silikon veya çift taraflı bant ile yapıştırılıyor, linkte montaj görüntüleri mevcut.
[MENTION=560]servet84[/MENTION]

http://www.aksoytuning.com/honda-civic-2012-body-kit-urun10378.html

http://civictr.com/showthread.php/782-2012-Civic-Modulo-Body-Kit-(Tayvan)-Montajı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar son durum olarak toplu alımı Yeterli sayıya ulaşamadığımız için Yapmadık .
500 tl ye 4 parça olarak İstanbulda xpower tuning diye biryer taiwan olduğunu söylemişti fakat bazı olumsuz yorumlar yapıldı satıcı ile ilgili Bende daha sıcak bakmadım çok açıkcası.

Daha önce Honda servisinde çalışmış elinden serviste birçok body kitli civic çıkmış daha sonra kendi dükkanını açan kaliteli temiz iş yapan yeri mekanı belli en önemliside güvenilir genç bir arkadaş var.

650 tl gibi bir rakam veriyor taiwan malı body kite. Bazı servislerde aynı malı kullanıyor zaten. Taiwan olduğuna garanti ediyor iç kısmında zaten yazıyormuş. Fiyat diğerine göre yüksek değil çünkü 5 parça olarak veriyor. Evet spooler da dahil fiyata. Spoilersız olarak sanırım vermiyor çünkü set olarak geliyormuş. Ama birdaha konuşurum spoiler sız veya herkezin istediği spoiler modeline göre alma imkanımız olup olmadığına.

Toplu alımda fiyat belki düşürürüz.
Ürün boyasız astarlı bütün bağlantı aparatları içinde geliyo.
Kargo konusunda özel paketinde süngerler içinde geliceğini hiçbir zarar görme şansı olmadığını söyledi.
Haydi bakalım alıcak kişiler bi toplu alım gerçekleştirelim. eğer ileriye dönük böyle bir düşünceniz varsa alın benim gibi dursun kenarda yaza taktırırız. Saygılar.

Trust

0
Aracınız
Boşu boşuna toplu alim vss ile uğraşıyorsunuz zaten piyasada montaj dahil çok uygun fiyatlara yaptırmak mümkün.böyle toplu alımlarda sıkıntı yasaya bilirsin iz.

Boşu boşuna toplu alim vss ile uğraşıyorsunuz zaten piyasada montaj dahil çok uygun fiyatlara yaptırmak mümkün.böyle toplu alımlarda sıkıntı yasaya bilirsin iz.

Önemli olan taiwan plastik denilen kaliteli malzemeyi uygun fiyata alabilmek. Birde herkes istanbul içi değil maalesef bazı illerde servis hariç body kiti bırakın uygun fiyatlısını, satan biryer bile bulunmuyor.Amaç tek bir noktadan türkiyenin heryerine bu malzemeyi kargolatmak artık montaj alanlara kalmış herkes ustasına yaptırır.. Piyasada okadar çok body kit varki hepsi 1. Kalite plastik diyerek geçiştiriyor. 50 lira bile düşüğne anlaşsak kârdır.Sorun yaşanıcağnı pek düşünmüyorum satıcıya örneğin 5 set istiyoruz dediğmizde bize bir fiyat vericek ve bu noktadan sonra herkes kendi birebir alışverişini yapıcak satıcıyla.Dediğniz gibi piyasada 400 e de plastik satan var 650 ye boya montaj teslim ediyorlar.Görüşünüzü paylaştığnız için teşekkür ederiz.Saygılar

ic3

0
Önemli olan taiwan plastik denilen kaliteli malzemeyi uygun fiyata alabilmek. Birde herkes istanbul içi değil maalesef bazı illerde servis hariç body kiti bırakın uygun fiyatlısını, satan biryer bile bulunmuyor.Amaç tek bir noktadan türkiyenin heryerine bu malzemeyi kargolatmak artık montaj alanlara kalmış herkes ustasına yaptırır.. Piyasada okadar çok body kit varki hepsi 1. Kalite plastik diyerek geçiştiriyor. 50 lira bile düşüğne anlaşsak kârdır.Sorun yaşanıcağnı pek düşünmüyorum satıcıya örneğin 5 set istiyoruz dediğmizde bize bir fiyat vericek ve bu noktadan sonra herkes kendi birebir alışverişini yapıcak satıcıyla.Dediğniz gibi piyasada 400 e de plastik satan var 650 ye boya montaj teslim ediyorlar.Görüşünüzü paylaştığnız için teşekkür ederiz.Saygılar

Hocam ugraslariniz icin tesekkurler, net fiyat ve spoiler modeli belirtilirse bende almayi dusunuyorum, balikesir kargo ucreti ne olur buda onemli

Geri