2014 fb7 marş basıyor araç çalışmıyor

Aracınız
Civic FB7 2014
2014 fb7 marş basıyor araç çalışmıyor tekrar denediğimde çalışıyor, bu olayı her zaman değil de arada bir yapıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ? sebebi nedir çözüm önerileri nelerdir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

maselz

0
Aracınız
2014 fb7 marş basıyor araç çalışmıyor tekrar denediğimde çalışıyor, bu olayı her zaman değil de arada bir yapıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ? sebebi nedir çözüm önerileri nelerdir. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Muhtemelen bujilerdendir. Tabi ateşleme sistemi birkaç parçadan oluşuyor. Marş motorunun kömürlerinden de olabilir. Bujileri bir kontrol ettirin. Geçmiş olsun.

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
2012 manuel FB7 sahibiyim. Benim başıma gelmişti. Normal marş basıyor ama çalışmıyordu. Marş motoru aldım yinede düzelmedi. En son işi bilen bir usta volan dişlisine baktırmamı söyledi. Meğer volan ısınınca genişleyerek boşa dönüyormuş. Volana bir iki punto kaynak yaptırdım. Şanzımanda altta ufak açılan bir göz var onu açarak müdahale edildi. Geçmiş olsun.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2014
Muhtemelen bujilerdendir. Tabi ateşleme sistemi birkaç parçadan oluşuyor. Marş motorunun kömürlerinden de olabilir. Bujileri bir kontrol ettirin. Geçmiş olsun.

SM-N975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim bujileri zannetmiyorum çünki yeni sayılır. ateşleme ise norma

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız LPG'li ise LPG regülatörunu kontrol ettirin, diyaframda yırtık olma ihtimali yüksek.

Aracınız
Aracınız LPG'li ise LPG regülatörunu kontrol ettirin, diyaframda yırtık olma ihtimali yüksek.

+1 Lpg diaframı kontrol ettirin aracı akşam bıraktığınızda kaçan gaz ilk marşta aracı boğuyor çalışmıyor 2. Marşta çalışıyor

2 seçenek var diafram değişimi yapılır veya regülatör komple değişir ben diafram değiştirdim 2 senedir sıkıntı yok kit BRC

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Benimde benzer bir problemim vardı. Kontağı açtığınızda LPG göstergesine enerji geliyor mu kontrol edin. Eğer herhangi bir ışık yanmıyorsa LPG elektrik tesisatında problem var. Benim LPG sigortası enerjiyi ara ara geçirmiyordu, arızalıydı değişince düzelmişti. LPG ile çalışmama ne alaka derseniz. LPG enerjisi ateşleme sisteminden alınmıştı. Devreyi tamamlamayınca ateşleme sistemide devre dışı kalıyordu.

Geri