2015 ve öncesi hondalarda bakım ücreti

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar merhaba,

şimdi İStanbul Maslak Çiftkurtlar yetkili servisten kısa mesaj geldi.

" Sİzlerden gelen yoğun talep üzerine kampanyamız 1 Haziran'a kadar uzatılmıştır. 2015 ve öncesi tüm honda otomobil modellerinde geçerli olmak üzere, bakım & tamir parça ve işçiliklerde ve motor yağında %15 indirim. Ayrıca test sürüşü yapanlara %5 ekstra indirim. "

bilginize arkadaşlar...

HoNDa HaYaT OnDa

Aracınız
2013 lpg'li honda icin 700 TL fiyat verdiler. (test surus yuzde 5 indirimi de dahil)

Civci

0
Hocam 125 liraya petrol ofisi 0w20 yağ
80 liraya da filtron 3 lü filtre set aldım 20 liraya yağını değiştirecem polenle hava filtresini değiştirmek kolay zatenonları da bn değişecem 225 liraya tertemiz bakım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FB7 için LPG filtresi harici 650 tl olarak biliyorum.
Açıkçası piyasada çok fazla imitasyon parça gördükten sonra "Parça arayıp alıp uğraşamam, orjinal parça olsun kafamda rahat olsun" düşüncesine sahip kullanıcılar için bence makul bir kampanya (y)
FD6 içinde 490 lira idi yanlış hatırlamıyorsam, o daha da makul :)
İşin garibi yağ filtresi ve polen filtresi FD6 ile FB7nin aynı zaten :) Hava filtresi FB7nin 10-15 lira pahalı sadece.
Muhtemelen bakıma pek FD6 gelmiyor ve yağ 10w40 diye fiyatı aşağı çekmişler :)

FB7 için LPG filtresi harici 650 tl olarak biliyorum.
Açıkçası piyasada çok fazla imitasyon parça gördükten sonra "Parça arayıp alıp uğraşamam, orjinal parça olsun kafamda rahat olsun" düşüncesine sahip kullanıcılar için bence makul bir kampanya (y)
FD6 içinde 490 lira idi yanlış hatırlamıyorsam, o daha da makul :)
İşin garibi yağ filtresi ve polen filtresi FD6 ile FB7nin aynı zaten :) Hava filtresi FB7nin 10-15 lira pahalı sadece.
Muhtemelen bakıma pek FD6 gelmiyor ve yağ 10w40 diye fiyatı aşağı çekmişler :)

Hocam ben brc lpg yi yeni taktım ruhsatada işletmedim 3 yıl daha garantisi var bakım zamanı yaklaştığında bayiye değilde kendim yapsam diyorum kıyrıtık yıllık bakıma 300 tl istiyorlar nasıl yapsam acaba kendim filtreyi falan değiştirebilirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam ben brc lpg yi yeni taktım ruhsatada işletmedim 3 yıl daha garantisi var bakım zamanı yaklaştığında bayiye değilde kendim yapsam diyorum kıyrıtık yıllık bakıma 300 tl istiyorlar nasıl yapsam acaba kendim filtreyi falan değiştirebilirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hava ve yağ filtrelerini kendiniz bence değiştirebilirsiniz, herhangi bir alet gerektirmiyor.
Yağ ve yağ filtresini de yağcılarda ya da motorcularda değiştirebilirsiniz.
Şu konulara bir gözatmanızı öneririm,

Geri