2016 fb7 fabrikasyon multimedya

Arkadaşlar merhaba. Fotoğrafta gördüğünüz cihaz bayinin dediğine göre fabrikada takılıp geliyormuş. Bu cihazınmarkasını modelini bilen var mı? İyi yanları, kötü yanları nedir. Acaba eski tip radyo/cd çalar ile arabayı alsam ve sonra kendim mi navi taktırsam acaba? Ne dersiniz?

IMG_1412.jpg

Aracınız
Cylocone bunun markası Bluetoot ses kalitesi kotu arayüzü yetersiz ama forumda yeni arayüzler var navigasyon yazılımı kotu ama değiştirilebilir oda radyo ses kalitesi orta fiyatı 2.000 civarı yanlış bilmiyorsam

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Yeni konu açmaktansa buradan devam edeyim.
Cyclone yada RRW 1500 diye bilinen modele sahibim.
İlk kullandığımda ses kalitesi özellikle düşük seslerde hoşuma gitmemişti. Sesi yükselttikçe kalite artıyordu.
Bu nedenle ayarlar kısmında ses seviye ayarını ( hatırladığım sağ tarafta ortada ,0 ile 12 arası) düşürdüm. 0 en yüksek ses 12 en düşük ses şeklinde. 12 ye getirince ses seviyesi düştü fakat ses kalitesi yükseldi. Normal ses den sesi 2-3 kademe daha fazla açmak gerekiyor şimdi, bence asıl olması gereken ayar bu.
Şu an ses kalitesi mükemmel. Bu konuda problem yaşayanların yapmamışsa denemesini öneririm.
Ayrıca tüm ışıkları mavi ağırlıklı olan araca, turuncu ağırlıklı multimedya sistemini arabirimi koymalarını da anlayamıyorum. Cyclone kullanan Opel forumlarındaki yazılımları kullanarak tüm turuncuları maviye çevirdim. Bir süre sonra paylaşacağım.

Aracınız
İkisinide denemiş birisi olarak orjinal multimedya ile cylocone arasında ses kalitesi olarak farkedilir derecede fark var.Ses kalitesi istiyorsanız orjinal multimedya kullanmanızı oneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

mavi07

0
Aracınız
orjinal multimedya derken Honda nın öyle bir ürünü var mı? Satarlarken üstünde cyclone ile geliyor araba. Cycloneda hoşlanmadığım çok yön var ama müdahale ile biraz adam ettim. Android tabanlı bir tane alsam mı diye düşünmüyor değilim.

orjinal multimedya derken Honda nın öyle bir ürünü var mı? Satarlarken üstünde cyclone ile geliyor araba. Cycloneda hoşlanmadığım çok yön var ama müdahale ile biraz adam ettim. Android tabanlı bir tane alsam mı diye düşünmüyor değilim.

Yılbaşı zamanı bazı modellerde fabrika çıkışı olarak Cyclone RRW 1500 model olarak verildi diye biliyorum. Orta kalite bir ürün olarak görüp kullanıyorum. Belki bir süre sonra bende değiştiririm ama değiştireceğim ürünün iyi ve araca uyumlu olmasını beklerim.

Geri