Civic FC5 2018 Eco Elegance 35000 km

Selamun Aleykum , şuan sıfır araçlarda stok sıkıntısı var , üretim de durdu deniyor lakin aklıma aracı yenilemek düşüncesi girdi.Belki 1-2 ay araç beklerim onun da farkındayım . Sormak istediğim kullandığım aracı ne kadara satabilirim ? Herkes aklı ne eserse onu yazıyor.Başlıkta belirttim modelini km paketini.Boya değişen vs hiçbir kusuru yok.
Ayrıca sıfır araç için bayilere geldiği zaman fiyatlarda düşme yaşanacak muhabbeti de var bu konu da bilgi sahibi olan var mı ? Teşekkür Ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fabrika da virüs nedeniyle üretim geçici olarak durdu. Araç bulmak daha da zorlaştı haliyle.
Eğer fabrika 6 Nisan da açılırsa tahminimce Mayıs ayında teslim alabilirsiniz.
Aracınızın değeri ise aciliyete göre değişmekle beraber 164-168 bandında.
Yanlış anlaşılmasın fikir olması amacıyla yazıyorum Şubat ayında 18 model hatasız Eco elg. 10bin km'de olan aracımı 162 bin e satmıştım.
Selamun Aleykum , şuan sıfır araçlarda stok sıkıntısı var , üretim de durdu deniyor lakin aklıma aracı yenilemek düşüncesi girdi.Belki 1-2 ay araç beklerim onun da farkındayım . Sormak istediğim kullandığım aracı ne kadara satabilirim ? Herkes aklı ne eserse onu yazıyor.Başlıkta belirttim modelini km paketini.Boya değişen vs hiçbir kusuru yok.
Ayrıca sıfır araç için bayilere geldiği zaman fiyatlarda düşme yaşanacak muhabbeti de var bu konu da bilgi sahibi olan var mı ? Teşekkür Ederim.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Honda Civic 1.6i VTEC Eco Elegance (Benzinli) için
2018 - 35.000 KM
Eğer böyleyse aracın 160 bin ile 165 bin arası

Honda Civic 1.6i DTEC Elegance
2018 - 35.000 KM (Dizel) için
Eğer böyle ise aracın 179 bin TL ile 186 bin TL arası

Fabrika da virüs nedeniyle üretim geçici olarak durdu. Araç bulmak daha da zorlaştı haliyle.
Eğer fabrika 6 Nisan da açılırsa tahminimce Mayıs ayında teslim alabilirsiniz.
Aracınızın değeri ise aciliyete göre değişmekle beraber 164-168 bandında.
Yanlış anlaşılmasın fikir olması amacıyla yazıyorum Şubat ayında 18 model hatasız Eco elg. 10bin km'de olan aracımı 162 bin e satmıştım.

'?? ??? ???. (??????)

Araç beklerim 2 -3 ay sorun olmaz . Ama fiyat için şimdi gidip görüşmek gereklidir sanırım . Kapora mı bırakılıyor bilgin var mı hocam ?

Honda Civic 1.6i VTEC Eco Elegance (Benzinli) için
2018 - 35.000 KM
Eğer böyleyse aracın 160 bin ile 165 bin arası

Honda Civic 1.6i DTEC Elegance
2018 - 35.000 KM (Dizel) için
Eğer böyle ise aracın 179 bin TL ile 186 bin TL arası

Eco elegance yazdım hocam dizel değil . Teşekkür ederim .

Aracınız
Civic FC5 2020
Sıraya yazılmak için kapora veriyorsunuz lakin bir detay var;
Örneğin Nisan ayının kaporasını gönderen arkadaşlar fiyat belli olmadan gönderdi.
Mart ayında 175 olan araç 180 olursa malesef 175bin iken kapora vermiştim desenizde 180 bin den alabiliyorsunuz.
Yine farzedelim Haziran da tekrar zam geldi 200 bin oldu ve o kadar parayı vermek istemiyorsunuz.
Sıraya yazılmak için verdiğiniz kaporayı geri alıp, alım işlemini iptal edebilirsiniz.
Haziran ayında fiyatın artacağı (Eco Elegance ların 190 üstüne çıkacağı) söyleniyor bayilerdeki temsilcilerinde fikri aynı yönde.
Yani malesef fiyat anlamında bir garanti söz konusu değil.
Araç beklerim 2 -3 ay sorun olmaz . Ama fiyat için şimdi gidip görüşmek gereklidir sanırım . Kapora mı bırakılıyor bilgin var mı hocam ?

'?? ??? ???. (??????)

Sıraya yazılmak için kapora veriyorsunuz lakin bir detay var;
Örneğin Nisan ayının kaporasını gönderen arkadaşlar fiyat belli olmadan gönderdi.
Mart ayında 175 olan araç 180 olursa malesef 175bin iken kapora vermiştim desenizde 180 bin den alabiliyorsunuz.
Yine farzedelim Haziran da tekrar zam geldi 200 bin oldu ve o kadar parayı vermek istemiyorsunuz.
Sıraya yazılmak için verdiğiniz kaporayı geri alıp, alım işlemini iptal edebilirsiniz.
Haziran ayında fiyatın artacağı (Eco Elegance ların 190 üstüne çıkacağı) söyleniyor bayilerdeki temsilcilerinde fikri aynı yönde.
Yani malesef fiyat anlamında bir garanti söz konusu değil.

'?? ??? ???. (??????)

Vay vay vay fiyatlara bak.Dediğin gibi olursa , En iyisi satmamak mı nedir ya , yerine alamayacağız böyle giderse. Bir yandan da düşer deniyor , bayilere araç gelir piyasa normale döner muhabbeti var. Şuan araç yok fiyatlar durdurulamıyor.

Geri