Civic FC5 2018 Eco Elegance 35000 km

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence de kalsın hocam zaten Civic çeyrek altın gibi. Tabiki iyi bir durum değil ancak yıllardır bu böyle sıfır ne kadar zamlanırsa, sizin de aracınız TR piyasasında tabiri caizse o kadar değerleniyor.
Sıfır fiyatları olarak bayilere zibilyon tane araç ta gelse düşmez bu saatten sonra ama araç bulmak kolaylaşır. Simdi ki gibi 2 ay sonrasına kapora vermezsiniz.
Vay vay vay fiyatlara bak.Dediğin gibi olursa , En iyisi satmamak mı nedir ya , yerine alamayacağız böyle giderse. Bir yandan da düşer deniyor , bayilere araç gelir piyasa normale döner muhabbeti var. Şuan araç yok fiyatlar durdurulamıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2019 başında 130-140lı fiyatlara inanılmaz diyorduk, şimdi 180-190lı fiyatlar normal gelmeye başladı o_O
Bu işin sonu nereye varacak çok merak ediyorum :unsure:

Aracınız
Civic ES7 2001
Peki sevgili dostlar bu virüs nedeniyle esnaf(araba işi değil normal esnafı kastediyorum) para kazanamaz cepte para olmazsa ne olur benim tahminim piyasa düşer 2012 fb7 var bende acaba piyasa yüksekken satıp bi 3-4ay araçsız bekleyip düşmesini beklemek siz benim düşünceme ne dersiniz?

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Peki sevgili dostlar bu virüs nedeniyle esnaf(araba işi değil normal esnafı kastediyorum) para kazanamaz cepte para olmazsa ne olur benim tahminim piyasa düşer 2012 fb7 var bende acaba piyasa yüksekken satıp bi 3-4ay araçsız bekleyip düşmesini beklemek siz benim düşünceme ne dersiniz?

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Düşeceğini pek sanmıyorum kardeşim bende acaba düşer mi dedim ama elimdeki arabamdan olmak istemedim :) Bugün Honda Park a gittim içeride 1 tane bile araç yok , herkes masasında çay içiyor muhabbet ediyor . Acayip bir ortam var şuan piyasada.Allah hayr eylesin inşâallah.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar araç için kapora alan bayii hangileridir. Bende 2017 araçımı 2020 ile değiştirmek istiyorum fakat kapora verecek bir bayii bile bulamadım. Bayi ne zaman araç geleceğini bile bilmiyor sevkiyat belli olmadan kapora almıyoruz dediler.

Geri