2020 executive + rolantide titreme

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar sayın forum, benim karşılaştığım sorunu 2 kere servise gitmeme rağmen servisin verdiği cevap şu oldu abicim bu araçlar en ufak hasarı gösterir.
Benim sorunum vites D-S de rolantide kırmızı ışıkta titreme yapıyor klimayı açınca gidiyor sağ koltuğum titriyor araç titrediği için tabiki , bu titreme 600 devire indiğinde yapıyor. İki kere servise gittim birinde servisteki usta bindi sürdü yanımda araç bazen titriyor bazen titremiyor cihaza takıyor birşey yok diyor tarif ediyorum yok birşey diyemem diyor . Nasıl bir yol izlemeliyim ve sıfır ayarında bir araç 25 bin km de. İyi forumlar

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Videodaki Aynı titreme bende de var. Araba çalışmazken koltuğu gövdesinden tutup salladığınızda da aynı titreşimi yakalıyorsunuz. D veya S modunda rölanti düşmesi ve daha fazla titreşim olması otomatik vites bir araçta en doğal şey. Sorun tamamen koltukla alakalı bence. Servise yakında göstereceğim, burada paylaşırım.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,
Videodaki gibi mi ? Video amarikan alınma

evet videodaki gibi bir titreme ama bunu direksiyondan da anlayabiliyorsunuz servise iki kere götürdüm araç kafası esince 700 devirin altına iniyor klimayı açınca inmiyor ve beni gerçekten rahatsız ediyor. cünkü sıfır ayarında bir arabanın böyle yapması çok komik. ve her zaman bunu yapmıyor kafası eserse artık nasıl esiyor onuda çözemedim.

benim anlamadığım bu aracın 700 devirinin altına inmesi neden arkadaşımda mercedes var be aynı sorunu yaşamış bujilerden olduğunu söyleyip değiştirmişler ve titreme geçmiş. bu sorun sanırım bir kronik sorun acaba nasıl bir çözümü var.

unutmazsam araçtaki titremeyi çekeceğim

Ad Soyad
Vedat satılmış
Aracınız
Civic FC5 2021
Videodaki Aynı titreme bende de var. Araba çalışmazken koltuğu gövdesinden tutup salladığınızda da aynı titreşimi yakalıyorsunuz. D veya S modunda rölanti düşmesi ve daha fazla titreşim olması otomatik vites bir araçta en doğal şey. Sorun tamamen koltukla alakalı bence. Servise yakında göstereceğim, burada paylaşırım.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kral merhaba bende de 21 VTEC turbo 180 HP var yeni aldım sağ koltuk aynı sizin dediğiniz gibi titriyor servis baktı bu bunlarda hep aynı deyip gönderdiler sen çare olarak bulabildin mi

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Kral merhaba bende de 21 VTEC turbo 180 HP var yeni aldım sağ koltuk aynı sizin dediğiniz gibi titriyor servis baktı bu bunlarda hep aynı deyip gönderdiler sen çare olarak bulabildin mi
Hayır, zaman zaman geçiyor, sonra gene geliyor hava durumuna göre. Artık alıştım

DCO-LX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Aynisi 2020 vtec turbo aracimdada var, klima acikken sorun yok, kapattigimda bariz titreme var.

Ad Soyad
Vedat satılmış
Aracınız
Civic FC5 2021
evet maalesef rölanti düşüyor araç soğukken rölanti yüksek yani yapmiyir ama araç ısınınca rölanti düşüyor ve titreme de basliyor

Geri