2020 Güncel Fiyat Listesi

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim, 2018 Ağustos' ta Executive aldığım fiyata şu anda Dream paket alınamıyor. 0 Araç fiyatları, ferni boşalmış kamyon gibi aldı başını gidiyor, e hal böyle olunca 2. el de yerinde durmuyor. Artık hayırlısı hakkımızda, başka ne denir bilemedim ki cidden.

Aracınız
Civic FC5 2020
Nereye gidiyor bu piyasa böyle.. O değil satışlarda gayet iyi.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

valla piyasa gerçekten şaşırmış durumda.... bu fiyatlara satışların durması gerekirken aksine araç kalmıyor.

Benim, 2018 Ağustos' ta Executive aldığım fiyata şu anda Dream paket alınamıyor. 0 Araç fiyatları, ferni boşalmış kamyon gibi aldı başını gidiyor, e hal böyle olunca 2. el de yerinde durmuyor. Artık hayırlısı hakkımızda, başka ne denir bilemedim ki cidden.

aynen, ben 2019 şubat ayında 119 a almıştım eco elegance, şimdi bırak 119 b sınıfı araçları alamıyosun. devir artık eldekini koruma devri, eldekileri sattıkmı bidaha aynısı alamıyorsun.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar hurda teşviki devam eder mi dersiniz?Civic almayı düşünüyorum önce elimdekini satmam lazım ama hurda teşviki gelir diye düşünmüyor değilim biraz daha beklesem mi acaba?Gerçi o zamanda fiyatları yükseltip teşvikle birlikle aynı fiyatlara çekerler gibi geliyor.Önerisi olan var mı acaba teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar hurda teşviki devam eder mi dersiniz?Civic almayı düşünüyorum önce elimdekini satmam lazım ama hurda teşviki gelir diye düşünmüyor değilim biraz daha beklesem mi acaba?Gerçi o zamanda fiyatları yükseltip teşvikle birlikle aynı fiyatlara çekerler gibi geliyor.Önerisi olan var mı acaba teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hurda teşviki tekrar gelirmi gelmezmi bilmem ama tek bildiğim bir şey var, o da ne kadar geç alırsan o kadar zararda oluyorsun.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bazı arkadaşlar fiyatların düşmesini bekliyor ama bu hayalden baska bir sey degil. Gecen hafta servis icin Çamkıran a gittim. Galeriyi şimdiye kadar hiç bu kadar kalabalık girmedim. Millet son arabaları kapıştı. 165 bine eco elegance satılıyordu. Diyeceğim şudur ki; fiyatlar düşmez
Niyetiniz varsa geciktirmeyin derim. Civic hala segmentinin en donanımlisi.

Geri