205/55/r16 hangi marka model lastiği almaliyim

Aracınız
Birşey alacaksanız illaki internetten araştırıp alın derim. Lastikler 2015 üretimi satıyorlar zaten. Yabancı form sitelerinde de baya bi oy almış bi lastik.
İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bakalım artık hafta sonuna kadar arastiriyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Michelin crossclimate kullanıyorum. Memnunum. Üzerindeki lastikleri 23 binde çıkardım. İyiki çıkarmışım diyorum.... Her bakımdan

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Michelin crossclimate kullanıyorum. Memnunum. Üzerindeki lastikleri 23 binde çıkardım. İyiki çıkarmışım diyorum.... Her bakımdan

Baktım gerçekten güzel lastik. Tam aradığım mevsimlik ama pahalı biraz sanki. Burada ucuz bulabilirsem alırım yanlız lastik şekli olarak benim diğer lastiğin şeklinden çook farklı problem olmaz mı acaba. 2 tane alcam önlere aralar eski lastik kalacak

Aracınız
Benim tavsiyem 4 tane almanız. 1000 tl ye hallettim ben hepsini geçen ay. Ön farklı arka farklı... İyi olmaz yahu..

Aracınız
Benim tavsiyem 4 tane almanız. 1000 tl ye hallettim ben hepsini geçen ay. Ön farklı arka farklı... İyi olmaz yahu..

Daha yeni arabayı 10 ay olmadı alalı ve 10 binde geçen peder binmiş lastiklerin birinin havası inik diye jant lastik yanağını yakmış az birşey. 4 tane alsam eskilere yazık elimde kalacak o yüzden deneme amaçlı continental dan farklı bir marka almak istiyorum diğer arabamda continental di ve 3 yıl 40 bin km kullandım satarken yüzde 80 di lastik cinin alıcıya dediği ben dahi şaşırmıştım

Trust

0
Aracınız
Ya aynısından alacaksınız yada 4 adet yeni lastik alacaksınız.
Hatları aynı olmadığından sıkıntı yaşarsınız. Hatta yüksek hızda çok hafif titreme bile yapabilir.

yau

0
Ben eski 2008 Fieasta aracimda lastigin aynisini bulamamistim, fabrika çıkışı lastigi üzerinde idi. Yanaklardan hava kaçırıyordu filan ama diş derinliği makul oldugundan degistirmek istemiyordum, biri yanaktan yarilinca çivi yüzünden, tek lastik almadim 4te almadim, 2tane yeni aldim bir sikinti da yasamadim. Maddiyat biraz buna zorladi ozaman gecici cozum du kalici oldu...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bence de 4 adet alın lastiklerinizi soktuklerinizi de sahibinde ne koyun satın. İllaki alan bulunur böylelikle çok para vermiş olmazsiniz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri