Civic FC5 30 Bin Bakımı

Aracınız
Civic FC5 2018
Bilemiyorum. Ben de İstanbul’da yaşıyorum. Çiftkurtlar’da yaptırdım ve gayet memnunum. En azından diğerleri gibi tok satıcı tavırları yok. İlgi alakaları gayet iyi. Ancak ben özellikle sormama rağmen şanzıman yağı için 40bin dendi
Bunun bi standartı olmali o zaman 10 bin erken yag değiştirip 700 lira fazla aldilar. Kime ne tuttururlar ise işte. Ama arayip soracağım.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun bi standartı olmali o zaman 10 bin erken yag değiştirip 700 lira fazla aldilar. Kime ne tuttururlar ise işte. Ama arayip soracağım.

Kesinlikle vermeyin erkenden. Honda ve bakım kelimeleri bir araya geldiğinde gerilen biriyim ? 4 tane civic sedan kullanan biri olarak servis prosedürleri beni epey bezdirdi. Size de tavsiyem kesinlikle evet demeyin. Hatta bakım kitapçığında böyle olmadığını belirtin. Kabul edeceklerdir :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Kesinlikle vermeyin erkenden. Honda ve bakım kelimeleri bir araya geldiğinde gerilen biriyim 4 tane civic sedan kullanan biri olarak servis prosedürleri beni epey bezdirdi. Size de tavsiyem kesinlikle evet demeyin. Hatta bakım kitapçığında böyle olmadığını belirtin. Kabul edeceklerdir :)
Is isten geçti hocam su an benim 700 tl yi eziyorlar;)

Aracınız
Civic FC5 2018
Kitapçıkta yazıyor. 2 yıl ya da 40.000 km den ilk hangisi dolarsa o zaman değişir şanzıman yağı. Ben de haftaya 30.000 bakımına gitmeyi düşünüyorum. Şanzıman yağı için sene sonuna kadar zamanım var. Bu bilinçle hareket edebilirsiniz. Tercih sizin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ayın 15’ine Kocaeli Haldız’dan 30.000 km bakımı randevusu aldım. Rutin bakım 1.350 TL. Sakarya Sandıkçı’yı da aradım. Orası da 1.250 TL fiyat verdi. Haldız motor yağı olarak Castrol kullanırken Sandıkçı PO veriyor. Bilgilerinize...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
İstanbul silivride ikamet ediyorum 2019 model eco elegance aracımın 30 bin bakımı için bayi arayışındayım. İlk bakımını aracın ilk sahibi Marmara Hondada yapmış, 20 bin bakımını Elazığ'daki bayide yaptım. 30 bin bakımı için Çorlu bayisini düşünüyorum bilen daha önce giden var mı? Aramadan önce siz değerli forumdaşlarımın fikirlerini almak istedim.

Çorlu Nitko Honda ya 5 kez servis bakımı yaptırdım. Hizmetlerinden memnunum. Işlerini iyi yapıyorlar fakat pazarlık yapmayı unutmayın
İstanbul silivride ikamet ediyorum 2019 model eco elegance aracımın 30 bin bakımı için bayi arayışındayım. İlk bakımını aracın ilk sahibi Marmara Hondada yapmış, 20 bin bakımını Elazığ'daki bayide yaptım. 30 bin bakımı için Çorlu bayisini düşünüyorum bilen daha önce giden var mı? Aramadan önce siz değerli forumdaşlarımın fikirlerini almak istedim.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
40 bin de değişir diyen Ömer daglı aracın manuel vites demi ? manuel ise cvt kullanan arkadaşlar ı yanıltma

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çorlu Nitko Honda ya 5 kez servis bakımı yaptırdım. Hizmetlerinden memnunum. Işlerini iyi yapıyorlar fakat pazarlık yapmayı unutmayın

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim bu gün arayayım sıkı pazarlık yapayım. Bu arada bütün bayilerle pazarlık yapmak lazım.

Geri