Civic FD6 6 yıllık sahibinden satılık Fd6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Umarım değerini bilen birine satılır.

Ben de bu hafta direksiyon kutusundan gelen sesle ilgili tamiri yaptırıp aracımı satmayı düşünüyorum.
Kısmetse ben de FC5 veya bulursa FK7 almaya niyetliyim. Bu ay içerisinde halletmek istiyorum.
Hayırlısı olsun hocam. İnşallah güzel bir araç alırsınız.

Aracınız
ötv ye ilişkin beklenti var piyasada açıkçası bende bekliyorum; seçim öncesinde bir düzenleme gelecek gibi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Umarım değerini bilen birine satılır.

Ben de bu hafta direksiyon kutusundan gelen sesle ilgili tamiri yaptırıp aracımı satmayı düşünüyorum.
Kısmetse ben de FC5 veya bulursa FK7 almaya niyetliyim. Bu ay içerisinde halletmek istiyorum.

FK7 konusunda belki görüşebiliriz hocam. Benim de bir araç değiştirme niyetim var ama önce ekonomik koşulları sağlayabilecek miyim ona bakacağım. Kısmet olursa haberleşiriz.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
FK7 konusunda belki görüşebiliriz hocam. Benim de bir araç değiştirme niyetim var ama önce ekonomik koşulları sağlayabilecek miyim ona bakacağım. Kısmet olursa haberleşiriz.
Olur neden olmasın. Birkaç eksiği var arabanın, onu hızlı şekilde yaptırıp satışa koymam lazım arabayı. Hemen de almak niyetindeyim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam niyetinizi neden FB7den FC5e döndürdünüz merak ettim?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam niyetinizi neden FB7den FC5e döndürdünüz merak ettim?
Hocam fd6 ile fb7 arasında fiyat bazında uçurum çok fazla. Fb7 ile fc5 arasında bu makas daha da az. Almışken fc5 alayım dedim. Bugün aracı expere soktuk. 328.500 e anlaştık. Yarın satışını vereceğim.

Ocaktan sonra araç fiyatları epey yükselecek diyorlar. Biraz da sebebim bu doğrusu

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam fd6 ile fb7 arasında fiyat bazında uçurum çok fazla. Fb7 ile fc5 arasında bu makas daha da az. Almışken fc5 alayım dedim. Bugün aracı expere soktuk. 328.500 e anlaştık. Yarın satışını vereceğim.

Ocaktan sonra araç fiyatları epey yükselecek diyorlar. Biraz da sebebim bu doğrusu
Anladim hocam, yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun (y)

Hali hazırda fc5 ve fb7 sahibi bir kullanici olarak kararınız takdir ederim. FD6 satılıp FB7 alınmaz.

Ancak araçtan çok sıkıntın vardır belki.

Çünkü fb7 ile fd6 arasında çok çok fark yok, biri diğerinin ağır makyaj geçirmiş Hali.

Ancak fc5 yeni bir kasa, yeni bir dünya...
yol tutuşu, frenlemesi, sürüş konforu, modern görüntüsü, aksesuar ile daha da güzellesmesi vs.
Veee her türlü 100 km de 1 litre az LPG tüketimi...

Rabbım niyetine göre düzgün bir araç nasip etsin inşâAllah

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hali hazırda fc5 ve fb7 sahibi bir kullanici olarak kararınız takdir ederim. FD6 satılıp FB7 alınmaz.

Ancak araçtan çok sıkıntın vardır belki.

Çünkü fb7 ile fd6 arasında çok çok fark yok, biri diğerinin ağır makyaj geçirmiş Hali.

Ancak fc5 yeni bir kasa, yeni bir dünya...
yol tutuşu, frenlemesi, sürüş konforu, modern görüntüsü, aksesuar ile daha da güzellesmesi vs.
Veee her türlü 100 km de 1 litre az LPG tüketimi...

Rabbım niyetine göre düzgün bir araç nasip etsin inşâAllah
Teşekkür ederim hocam. Bende açıkçası fd6 ile fb7 arasında çok kayda değer bir fark göremedim. Fc5'i kısa mesafe 1-2 kez kullanmisligim var. Süspansiyon konfor olarak çok daha ileride.
Fd6 aracımdan memnundum. 6 yıl kullandım ve bu zamana kadar rutin yapılanlar dışında 1 kuruş masraf çıkarmadı çok şükür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri