Civic FD6 6 yıllık sahibinden satılık Fd6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
arkadaslara katılıyorum fd6 fb7 ve suan fc5 sahibi olarak fb7 yi es geçip direk fc5 almanız size ciddi fark oldugunu hissettirecektir. kendi aracımı satıp bende fk7 almayı planlıyorum ama piyasadaaki saçma sapan durumlar benide dusunduruyor. kendi aracıma deger biçmekte bile zorlanıyorum yani. yinede aceleniz yoksa ilerleyen zamanlarda görusebiliriz isterseniz

DSC_0180.jpg

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaslara katılıyorum fd6 fb7 ve suan fc5 sahibi olarak fb7 yi es geçip direk fc5 almanız size ciddi fark oldugunu hissettirecektir. kendi aracımı satıp bende fk7 almayı planlıyorum ama piyasadaaki saçma sapan durumlar benide dusunduruyor. kendi aracıma deger biçmekte bile zorlanıyorum yani. yinede aceleniz yoksa ilerleyen zamanlarda görusebiliriz isterseniz

Ekli dosyayı görüntüle 269804
Sizin araç satılık mi hocam. Bir an önce araç almam lazım.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Hayirlisi olsun.En kısa zamanda aracınızı alirsiniz.Ne tip araç alacaksanız bilmiyorum ama benim eski Fc5 sattığım galerici arkadaş ta ve onda bir tanede tüplü eco exe paket var diye biliyorum.isterseniz sorarim

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hayirlisi olsun.En kısa zamanda aracınızı alirsiniz.Ne tip araç alacaksanız bilmiyorum ama benim eski Fc5 sattığım galerici arkadaş ta ve onda bir tanede tüplü eco exe paket var diye biliyorum.isterseniz sorarim
Olur hocam. Zahmet olmazsa bilgi alabilir miyiz

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
1012055157 tüplü olan ilan bu
1003812414 bu da dizel otomatik benim eski arabam.Bir bakın size uyuyormu?

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam, naçizane tavsiye vereyim, çok fiyat farkı yoksa 1.6 atmosferik yerine 1.5t alıp çiçek gibi bir prins LPG taktırmak sizi çok mutlu eder diye düşünüyorum. Bu fiyat makası devam ettiği sürece amorti süresi çok kısa olacaktır. Ilgilenmeyi de seviyorsunuz, problemsiz binersiniz 180 beygir keyfini sürersiniz. Ben benzinli haliyle uzun yolda 90-100 arası süratlerde 4.3 (depo ölçümü) yakıt tüketimi ile seyahat ediyorum. Fiyat olarak 1tl altına tekabül ediyor. LPG ile çok daha avantajlı olacaktır.

Hatta mesela ben aracımı arkadan nispeten büyük kazası olduğu için gayet uyguna aldım (şasede ufak bir işlem var ama çok düzgün yapıldığı söylendi expertizde), öyle bir şey de bulup uzun süreler sorunsuz binebilirsiniz.

Hayırlı alışverişler, Allah gönlünüze gore versin.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam, naçizane tavsiye vereyim, çok fiyat farkı yoksa 1.6 atmosferik yerine 1.5t alıp çiçek gibi bir prins LPG taktırmak sizi çok mutlu eder diye düşünüyorum. Bu fiyat makası devam ettiği sürece amorti süresi çok kısa olacaktır. Ilgilenmeyi de seviyorsunuz, problemsiz binersiniz 180 beygir keyfini sürersiniz. Ben benzinli haliyle uzun yolda 90-100 arası süratlerde 4.3 (depo ölçümü) yakıt tüketimi ile seyahat ediyorum. Fiyat olarak 1tl altına tekabül ediyor. LPG ile çok daha avantajlı olacaktır.

Hatta mesela ben aracımı arkadan nispeten büyük kazası olduğu için gayet uyguna aldım (şasede ufak bir işlem var ama çok düzgün yapıldığı söylendi expertizde), öyle bir şey de bulup uzun süreler sorunsuz binebilirsiniz.

1.5 turbo beni de cezbediyor. Fakat fiyatları çok yüksek. Kazalilari var. 60-70 bin tramerli yetkili serviste yapılmış 520 bin istiyor. alınabilir ama satışı zor olur. Araç alırken satışını da düşünmek gerek diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

turbo araca takılacak lpg kiti bugun 15bin tlnin üstündeydi en son. amorti suresi baya uzun olacaktır. o yuzden ekonomi için 1.6 performans için 1.5 ideal. bende sırf performans için acıksası rs veya alabilirsem fk7 düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri