60 000 bakim

LPG filtre değişti sadece bunu değiştirdi usta.. diğeri 150 binde dedi... Birde yazılım güncelleme vs bildiğiniz şeyler.. tek filtre normalmi başka değişecek vs yokmuydu.. bu arada filtre başlığı bildiğiniz parçalanmış.. BRC filtre yazılım vs 250 tlScreenshot_20230213-140701_1.jpg

herkese selamlar...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Subab ayarı dan sonra başka hiçbir şey yapmadik. Yalnız devir 1000 buraya indi resimdeki gibi oldu. Dur kalk da biraz daha aşağı iniyor ve geri bu noktaya geliyor. Aşağı inip çıkarken hafifçe titriyor... Ne ayarı ister yada tekrar rolantiyi 1 e mi yaptırayım. LPG de böyle... LPG ayarı yaptırmadım henüz gidemiyorum. Dün bizde sallandik. Çocuklar yalnız kalmak istemiyor. Tekrar geçmiş olsun.Ekli dosyayı görüntüle 270429

herkese selamlar...

Geçmiş olsun. Hocam Honda'larda rölanti düşük olur. O konuda endişelenmeyin. Başka markalarda ve dizellerde 900 civarı gezer. İnip çıkması rölantiyi bulmaya çalıştığı için oluyor. Lpg ayarından sonra daha stabil olur.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
LPG filtre değişti sadece bunu değiştirdi usta.. diğeri 150 binde dedi... Birde yazılım güncelleme vs bildiğiniz şeyler.. tek filtre normalmi başka değişecek vs yokmuydu.. bu arada filtre başlığı bildiğiniz parçalanmış.. BRC filtre yazılım vs 250 tlEkli dosyayı görüntüle 270448

herkese selamlar...
Büyük olan gaz filtresi küçük olan gaz kesici filtresi diye adlandırılır. Gaz filtresi 10.000 kilometrede bir değişmesi önerilir. Gaz kesici filtre daha uzun ömürlüdür. Ustanız beklenenden daha uzun bir süre belirlemiş. Küçük filtre lpg tankından gelen yabancı cisimleri tutar.

Teşekkürler.. sorun yok o zaman... Birde erken degistirseydim... Araba zıplıyor gaza basınca... Çok farketti... Üzüldüm arabaya daha erken yaptırmadıgim için .. neyse tecrübe hatalarla sabittir... Derler .. sağolun.. iyiki varsınız... Hava böyle olursa güneşli yarında bı temizligi haketti.. IMG_20230213_144613_973.jpg

herkese selamlar...

Son düzenleme:
Geri