Ağır Hasarlı Araç Alınır Mı?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Son zamanlarda sahibinden ilanlarında çok fazla pert aracın satışta olması sonrası meraktan hangi tip araçların PERT olduğuna baktım ve şu ilandaki aracın pert olması beni çok şaşırttı, araçta arka hasar hariç başka bir hasar yok. Muhtemelen arka tampon demiri olsa bu seviyede de olmazdı.
Acaba bu aracın sahibi forumdan olabilirmi :) merakta ettiğim için paylaşmak istedim.

Ekli dosyayı görüntüle 266501
Sanayide Suat usta var bir kaynaklık işi var ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sanayide Suat usta var bir kaynaklık işi var ?

Ama cidden hocam arka şasi kollari, arka alt takım, bagaj kapagi, bagaj havuzu ve tampon değişse bile pert olmamasi lazım değil mi ?
Forumda sigortacı bir arkadas aracı araştırsa çok makbule geçer, evveliyatı temizse binmek için alınabilir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ama cidden hocam arka şasi kollari, arka alt takım, bagaj kapagi, bagaj havuzu ve tampon değişse bile pert olmamasi lazım değil mi ?
Forumda sigortacı bir arkadas aracı araştırsa çok makbule geçer, evveliyatı temizse binmek için alınabilir.
Kesinlikle haklısınız hocam. Bir tampon bile değişse pert kaydı varsa o araç halkımız nezdinde bitmiştir. :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kesinlikle haklısınız hocam. Bir tampon bile değişse pert kaydı varsa o araç halkımız nezdinde bitmiştir. :)
Hocam şu anda araç fiyatları ciddi yükseldiği için hafif kazalar ile airbag açmadan pert olmuş araçlara da talep var, sonucta temizinden 30bin altına alıp yine 30bin altına bir şekilde satılır. Ama kasko yapılmaması büyük handikap tabiki.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam şu anda araç fiyatları ciddi yükseldiği için hafif kazalar ile airbag açmadan pert olmuş araçlara da talep var, sonucta temizinden 30bin altına alıp yine 30bin altına bir şekilde satılır. Ama kasko yapılmaması büyük handikap tabiki.
3 parça 1.500 tramerli aracımı satamadim pert kaydı olan aracın son sahibi olurdum heralde hocam :)

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Zamanında istoctan bir araba aldık,caprazinda bir galeri vardi,Adamlar sadece toplanmış satışa hazır,hasar kayıtlı araç satıyordu.Hasar kaydı olmayan araba satmiyorlardi.Bu tür araçlarda pazarda yer sahibi,bir galerici arkadaşım hasar kayıtlı bir passat almıştı,ilana koymadan biri gelip almıştı

Geri