Civic FC5 Android Auto Wireless bağlantı desteği Hakkında?

Herkese merhabalar. iyi haftalar, iyi çalışmalar. Arkadaşlar abiler kardeşler bu android auto kullanım olarak kolaylık sağlıyor ve arayüz son güncelleme ile fazlasıyla yol kat etti fakat hala çok eksiği mevcut. Bana son zamanlarda kabloyu bağlayarak android auto kullanmak batar oldu. neden derseniz, şarjı yeterince olan bir aleti hiçbir zaman şarja takmam hele ki telefonum ise çok özen gösteririm. Ayrıca kablo yığıntısına çağın teknolojide gelmiş olduğu nokta belli iken gerek var mı? Bu sebepten biraz yerli - yabancı sitelerde araştırma yapmama rağmen bişey bulamadım. Wireless ile google ın pixel telefonları dışında android auto ya kablosuz bağlanabilen var mı? yaptısanız nasıl oldu bizlerle de paylaşırsanız seviniriz.

teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhabalar. iyi haftalar, iyi çalışmalar. Arkadaşlar abiler kardeşler bu android auto kullanım olarak kolaylık sağlıyor ve arayüz son güncelleme ile fazlasıyla yol kat etti fakat hala çok eksiği mevcut. Bana son zamanlarda kabloyu bağlayarak android auto kullanmak batar oldu. neden derseniz, şarjı yeterince olan bir aleti hiçbir zaman şarja takmam hele ki telefonum ise çok özen gösteririm. Ayrıca kablo yığıntısına çağın teknolojide gelmiş olduğu nokta belli iken gerek var mı? Bu sebepten biraz yerli - yabancı sitelerde araştırma yapmama rağmen bişey bulamadım. Wireless ile google ın pixel telefonları dışında android auto ya kablosuz bağlanabilen var mı? yaptısanız nasıl oldu bizlerle de paylaşırsanız seviniriz.

teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu Android Auto konusu çözülse iyi olacak, Bende de Makyajlı Elegance Eco var ve ben de bağlantı kuramadım. Kolaylık sağlayan bir uygulama, ama maalesef çözemedik. :( :unsure:

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu baglanma isi sadece makyajlı modellerdemi var. Bende ki makyajsiz eco elegannce 2019. Bunlarada oluyomu

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kablolu hepsinde var kablosuz bağlanmaya çalışıyorum o olmuyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Sol üstte usb yok. Bende klima unitesinin altinda dandik biryerde usb nin yeri.. Google Play'de Android Auto diye sadece 1 tane program var. Onu indirip kurdum ama hic bisiy olmadi. Yardim ederseniz sevinirim

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri