Civic FC5 Android Auto Wireless bağlantı desteği Hakkında?

Kablolu da denedim kablosuz da, dün yeni bir versiyon buldum onu kurdum, ama henüz denemedim. Bakalım olacak mı deneyince göreceğim. :unsure:
Ayarlar kısmında android auto bölümü var sanırım orda bağlantıyı kabul et gibi bi bölüm olacaktı onu aktif edip deneyin. Zaten kabloyu takar takmaz bağlantı oluyor. Sonra ana menüye çıkıp android auto simgesine tıklıyorsun okadar.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dostum google play store da android auto diye program yok o yüzden aşağıda vereceğim linkten indir. Arabada da varsayılan olarak android auto yu aktif et. Kabloyu vites konsolunun altındaki usb ye tak, sonra araba ekranında gözükecek olan android auto logosuna bas.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kardesim hakkini helal et cok soru sordugumun farkindayim ama arac ekraninda android auto diye bir tusun oldugunu gormedim. Ayarlarda pek bisi yok zaten ama aksam bemen indirip kurcalamaya baslayacagim. Tabi aktif etme isini becerebilirsem

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Az önce kontrol ettim menüleri, Android Auto gibi bir seçenek yok, göremedim.
Yalnız birşey dikkatimi çekti, Aracımı Makyajlı kasa olarak 22 Ekim de teslim aldım, ama Ekranda
Bu versiyon Honda Uygulama merkezini desteklemiyor, Lütfen Son versiyona güncelleyin
diye bir uyarı gördüm.
Acaba güncelleme sonrası mı bazı şeyler eklenecek.

INSTALL LATEST VERSION-k.jpg

Az önce kontrol ettim menüleri, Android Auto gibi bir seçenek yok, göremedim.
Yalnız birşey dikkatimi çekti, Aracımı Makyajlı kasa olarak 22 Ekim de teslim aldım, ama Ekranda
Bu versiyon Honda Uygulama merkezini desteklemiyor, Lütfen Son versiyona güncelleyin
diye bir uyarı gördüm.
Acaba güncelleme sonrası mı bazı şeyler eklenecek.

Ekli dosyayı görüntüle 255694
Aracın müzik ünitesi bu mu?
7fa2d835a926488a94c7c080a7cabf8b.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri