Arabama Carpmislar

Arkadaslar dun cesme migros un otoparkinda.Park halindeki aracima serefsizin teki vurmus kacmis.Gorgu taniklari kacarken plakasini almislar.Ekip cagirdim tutanak tutuldu.Polis istersen dava acabilirsin diyor.Kasko hasarsizlik bozulur diyor.Kaskom 2200 idi 35 yasinda ustume kayitli ilk araba oldugu icin.%30 40 dolayisiyla buyuk bir indirim olacak.Resimleri asagi yukluyorum.Degerli tavsiyelerinize ihtiyacim var.canim cok sikildi.kazaya degilde serefsizin yaptigi davranisa daha cok sıkıldım.

Not:park sensoru calisiyor...

Ynt: Arabama Carpmislar

hocam geçmiş olsun, şerefsiz çok etrafta. bence auto king tarzı yerlerde fiyat araştırması yapın.
tamponun bütünlüğü sağlam, düzeltme yapabilirler mi onu araştırın. kaskonuzu bozdurmayın derim.
tekrar geçmiş olsun.

Trust

0
Aracınız

Geçmiş olsun..
Plaka almak pek ise yararmı bilmiyorum polis tutanağında şahit olması belki is görür ama büyük ihtimalle baya koşturmanız gereke bilir malesef.

[quote author=avansis link=topic=695.msg11418#msg11418 date=1409648409]
Geçmiş olsun..
Plaka almak pek ise yararmı bilmiyorum polis tutanağında şahit olması belki is görür ama büyük ihtimalle baya koşturmanız gereke bilir malesef.
[/quote]
Acikcasi polis pek ilgilenmedi.Istersen dava acabilirsin diyorlar.Dava acsak bile adam reddedecek carpmadim diyecek.Sahitleri bul bulabilirsen o zaman.telefonlari var ama tutanakta sahit yazilmaz dedi polis yada bizi sallamadi.Tesaduf bir kaportaci vardi kaza yerinde.200 tl kadar masrafi var dedi.Gerci sag kisimda tirnaklar cikmisti ben arabayi oyle gorunce hafif dokundum aptallastim yerine oturdu tirnaklar.Ankaraya donuce bakalim bi kac yere soracagiz.sokme takma olur mecburen gibime geliyor o da maliyeti arttirir...

Trust

0
Aracınız

[quote author=MehmetCan79 link=topic=695.msg11422#msg11422 date=1409648850]
Acikcasi polis pek ilgilenmedi.Istersen dava acabilirsin diyorlar.Dava acsak bile adam reddedecek carpmadim diyecek.Sahitleri bul bulabilirsen o zaman.telefonlari var ama tutanakta sahit yazilmaz dedi polis yada bizi sallamadi.Tesaduf bir kaportaci vardi kaza yerinde.200 tl kadar masrafi var dedi.Gerci sag kisimda tirnaklar cikmisti ben arabayi oyle gorunce hafif dokundum aptallastim yerine oturdu tirnaklar.Ankaraya donuce bakalim bi kac yere soracagiz.sokme takma olur mecburen gibime geliyor o da maliyeti arttirir...
[/quote]
Eğer etrafta mobesaa kamerası varsa söke söke alırsınız bi araştırın bence.polis tutacağından daha etkili.

Aracınız

Geçmiş olsun. Tamponda yırtılma yok gibi. Tırnakları sağlam ise o göçük yer ısıtılarak dışarıya çıkartılıyor. Park sensöründe de sorun yoksa kolayca lokal boya ile halledilir. Fazla masrafınız olmaz. Kaskoyu hesap edin eğer gelecek yıl indiriminde kaskoda daha çok zararınız olacaksa cebinizden yaptırın.

Geçmiş olsun
Bencede önce kaskosus fiyat alın birde kasko ile yapılırsa hasarsizligin bozuldugundaki kayıp ne kadar karşılaştırın ona göre karar verin

Gecmis olsun. Bence dava vs neyse acin, oyle kacip gitmek neymis ogrensin

Hocam gecmis olsun. Allah gostermesin benim arabaya olsa ne yapardim kim bilir. Bi gun park halindeyken bi motor arkama parketmis. Egsozunun sicagindan benim tampon erimis. Motoru da adami da perisan etmistim.
Aracin onarimina gelince sanayiye goturun bi tamponcuya gosterin. Afaki bi fiyat tutacagini sanmıyorum. Kaskoya falan gerek yok. Hasar kaydi cikacak falan.

Geri