araç muayene hk.

yiğit

0
Arkadaşlar cahilligime verin
ilk kez LPG araç muayeneye girecegim. cumartesi gününe randevu aldım.

muayene öncesi egzoz emisyon kontrolü gibi bir kontrolden lpg içinde girecekmiyiz ?
sızdırmazlık testi falan tarzı ?

yoksa ben direkt egzos emisyondan sonra aracı muayeneyemi sokacagım ?
bilen yapan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim orada muayene saatini kaçırmayalım eksik evrak veya işlem nedeni ile.

Saygılarımla

yiğit

0
Motor seri no okunur olmasını kontrol etmekte fayda var cam suyunu kontrol edin araç eleganceyse far yıkamayı kontrol ediyorlar emniyet kemer tokalrını takılı bırakın

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

tamam üstad tüm püf noktaları ögrendim sanırım.
yedek lastik taşımıyorum ben sprey var araçta onu kabul ediyorlarmı yoksa yedek lastigide atayımmı bagaja acaba ?
birde ön koltuklarda beşiktaş formaları var. koltuk yan airbagler konusunda sıkıntı olurmu o kısımla ilgileniyorlarmı formaları çıkartmalımıyım acaba ?

Bana Yedek lastiği ne sordu nede baktı koltuktaki formalara ne derler hiç bir bilgim yok sökmesi kolaysa formalarla gidin sorun çıkarsa orda sökersiniz vize görevlisinin o anki psikolojisiylede ilgili sanırım mesela benim cam filmlerim hafif kusur yazması lazımdı görmezden gelmiş

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi

UGUR19

0
Aracınız
Civic FB7 2012
tamam üstad tüm püf noktaları ögrendim sanırım.
yedek lastik taşımıyorum ben sprey var araçta onu kabul ediyorlarmı yoksa yedek lastigide atayımmı bagaja acaba ?
birde ön koltuklarda beşiktaş formaları var. koltuk yan airbagler konusunda sıkıntı olurmu o kısımla ilgileniyorlarmı formaları çıkartmalımıyım acaba ?
Bende yedek lastik taşımıyorum, muayenede yedek lastiği sordular evde dedim :) Sorun olmadı hafif kusurla geçti.

Dostum civicmi bu gúndüz farlarının rengi beyazmıydı

Geri vites lambası ledmiydi

Led gündüz farları (sis değil) muayeneden geçmiyor mu?

2013 Honda Civic Sedan Eco Beyaz&Navitech NX 220R

Geri