Araci alirken dikkat edilecekler

Aracınız
Arkadaslar merhaba,

Nasipse ben de yarin elegance eco ile araniza katiliyor olacagim. Yalniz bu ilk aracim oldugu icin araci teslim alirken nelere dikkat etmeliyim hic bilmiyorum.

Hangi hususlara dikkat etmeliyim yardimci olur musunuz?

Tüm donanımlarını kontrol edin. Öyleki benim başıma geleni söyliyeyim. Aracı aldım akşam üstüydü. Eve gittim. Ertesi gün öğlen arabaya bindim. Ön cam tozlu gibiydi. Cama su verip silgiyi çalıştırayım dedim. Baktım silgi silerken eksimiş silgi gibi çizik çizik iz bırakıyor. Servise götürdüm. Sarf malzeme bu. Değişmek istiyorsanız 100 Tl dedi.
Yani her donanımını kurcalayın. Yaşlı amcalar gibi meraklı ve bir çocuk gibi kurcalayıcı olun. bir kadın gibi de kusur arayın (çizik vs.) Sorun yoksa doldurun benzini gazı keyfinize bakın.
Hayırlı olsun.

Aracınız
Eger kararan ic dikiz ayna taktirdiysaniz, bilhassa dikkat edin, cunku bazen malzeme hatasi olabiliyor ve calismamazlik edebiliyor. Bizzat basima geldi, degistirdiler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Cok tesekkurler, bu soylediklerinize dikkat edecegim.
Forumda okudugum kadariyla arac icinde silmeden kaynakli cizikler olabiliyormus. Bunlara da dikkat edecegim.

mRocK

0
Aracınız
arkadaşlar bugün sonunda aracımı teslim aldım ve alırken de sağolsunlar hem araç tanıtımı yaptılar hemde cm cm aracı benimle birlikte kontrol ettiler benim aklıma dahi gelmeyen yerlerini gösterdiler

2016 Elegance Eco AT

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar bugün sonunda aracımı teslim aldım ve alırken de sağolsunlar hem araç tanıtımı yaptılar hemde cm cm aracı benimle birlikte kontrol ettiler benim aklıma dahi gelmeyen yerlerini gösterdiler

2016 Elegance Eco AT

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Geri