aracım calısmıyor yardım

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaslar en son aracı sorunsuz sekilde park etmiştim. simdi çalıştırmaya calıstım önce system error(abs) check vs dedi. sonra aracı calıstracağım vakit anahtarı döndürdüğümde tık sesi geliyor sonra tüm ışıklar sönüyor aracı döndürmeyi bırakınca falan geri geliyor ışıklar. bazende ışıklar gitmiyor 5-10 kez art arda yanıp sönüyor. silegecler falan kendi kendine kapanıp iniyor. vitesi de P den aşşağı çekemiyorum hiçbir şey yapamıyorum lütfen yardım sorun ne olabilir

Aracınız
Civic FB7 2013
65534120_746220979126898_4287408441321848832_n.jpg

arkadaslar anahtarı döndürdüğümde tüm bu ışıklar saçmalıyor kendi kendine yanıp sönüyor veya tamamen sönüp geri geliyor vs. yukardaki ışıklar da öyle. ne yapmam gerekiyor

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam akünüzün durumu nedir? Akü bağlantılarını bi kontrol edebilir misiniz oksitlenme gevşeme vb var mı
hocam inan aractan hiç anlamıyorum o dediğiniz şeylere baksam da anlamam. Ama şöyle bir açıklama yapayım aracı en son park ettikten sonra 15-20dk multimedia ile uğraştım acaba aküyü mü bitirdim? internttte biraz araştırma yaptım akü zayıflayınca elektrnok göstergeler de sapıtabiliyormuş.. merak ettiğim bir diğer şey akü zayıflayınca otomatik vites kitleniyor mu? şuan p de kaldı inmiyor aşşağı

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam ben de pek anlamam otomatik araca geçeli de 6 ay oldu zaten:) akü azalınca göstergenin saçmaladığını ben de okumuştum ondan soruyorum. Aracınız kaç model ve hiç akü değişti mi biliyor musunuz?

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Sizin için internetten şöyle bir konu buldum. Sanırım akü bitince otomatik vites geçmiyor. Ancak vitesin yanında bir kilidi var onu çözüp vites geçişi yapabiliyormuşsunuz. En iyisi mümkünse akü takviyesi yapıp denemek

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aküden yeterince güç alamıyor gibi.
Akü kutup başlarını kontrol edin. Gevşemiş olabilir.
Veya akünüz ömrünü doldurmuş olabilir. Kaç senelik?

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
hocam inan aractan hiç anlamıyorum o dediğiniz şeylere baksam da anlamam. Ama şöyle bir açıklama yapayım aracı en son park ettikten sonra 15-20dk multimedia ile uğraştım acaba aküyü mü bitirdim? internttte biraz araştırma yaptım akü zayıflayınca elektrnok göstergeler de sapıtabiliyormuş.. merak ettiğim bir diğer şey akü zayıflayınca otomatik vites kitleniyor mu? şuan p de kaldı inmiyor aşşağı
Multimedya aküden almış. Akü zayıflayınca ekran saçmalar. Bu da doğru. Akünün tam bitmesine gerek yok 9 volt altına indimi araç zor çalışır.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aküden yeterince güç alamıyor gibi.
Akü kutup başlarını kontrol edin. Gevşemiş olabilir.
Veya akünüz ömrünü doldurmuş olabilir. Kaç senelik?

akü 2017de takılmıs hocam eski değil aslında. Ya yazdıklarınız içimi rahatlattı biraz, herkes akü diyor. Facebook gruplarda da akü yazılmış. Bir de söylemeyi unuttum aracı calıstırmadan önce teyp kendiliğinden kapandı falan bu aküyü işaret ediyor gibi. Biraz içim rahatladı cok sukur. Yarın düzelmediyse bir taksici çağırıp takviye yaptıracağım

Geri