aracım calısmıyor yardım

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaslar en son aracı sorunsuz sekilde park etmiştim. simdi çalıştırmaya calıstım önce system error(abs) check vs dedi. sonra aracı calıstracağım vakit anahtarı döndürdüğümde tık sesi geliyor sonra tüm ışıklar sönüyor aracı döndürmeyi bırakınca falan geri geliyor ışıklar. bazende ışıklar gitmiyor 5-10 kez art arda yanıp sönüyor. silegecler falan kendi kendine kapanıp iniyor. vitesi de P den aşşağı çekemiyorum hiçbir şey yapamıyorum lütfen yardım sorun ne olabilir

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam ben de pek anlamam otomatik araca geçeli de 6 ay oldu zaten:) akü azalınca göstergenin saçmaladığını ben de okumuştum ondan soruyorum. Aracınız kaç model ve hiç akü değişti mi biliyor musunuz?
2013 model, akü de 2017de değiştirilmiş sanırım akü de hocam ya öğlen 15*20 dk teyp ile oyalandım o ara aküyü öldürdük herhalde

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
akü 2017de takılmıs hocam eski değil aslında. Ya yazdıklarınız içimi rahatlattı biraz, herkes akü diyor. Facebook gruplarda da akü yazılmış. Bir de söylemeyi unuttum aracı calıstırmadan önce teyp kendiliğinden kapandı falan bu aküyü işaret ediyor gibi. Biraz içim rahatladı cok sukur. Yarın düzelmediyse bir taksici çağırıp takviye yaptıracağım
Güzel bir takviyeden sonra doğruca bir elektrikciye gidin. Aküyü test etsin. Birde şarj oluyormu diye baksınlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2013
Güzel bir takviyeden sonra doğruca bir elektrikciye gidin. Aküyü test etsin. Birde şarj oluyormu diye baksınlar.

hocam nette baska civic için akü zayıflaması videosu çekilmiş. Aynı olay oluyor sanırım onda da göstergeler sapıtıyor gibi bir bakar mısınız?

yorumda da sorun aküymüş diye yazmıs

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
hocam nette baska civic için akü zayıflaması videosu çekilmiş. Aynı olay oluyor sanırım onda da göstergeler sapıtıyor gibi bir bakar mısınız?

yorumda da sorun aküymüş diye yazmıs
Evet ben daha önceden görmüştüm.

Aracınız
Civic FD6 2008
Çağır elektrikçiyi yedek akü ile çalıştırsın çalışırsa problemin akü de. Hiç uğraşma 20-30 lira paranı alır sonra aküyü kontrol ettir şarj edilirse ettir daha yeni akü çünkü yok edilmez yeni akü alacaksın iki gün önce basıma geldi fd6 da sanırım aracın iç tepe aydınlatması açık kalmış ve bana 400 e mâl oldu :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaslar akünün sarjını bitirmişim. Takviye birini çağırdım hallettik. İnci akü markası 2017 basında üretilmiş. en az 6 ay falan gitmesi lazım daha herhalde. Bakalım tekrar sorun cıkarırsa akünün ömrü dolmuş diyeceğim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
arkadaslar akünün sarjını bitirmişim. Takviye birini çağırdım hallettik. İnci akü markası 2017 basında üretilmiş. en az 6 ay falan gitmesi lazım daha herhalde. Bakalım tekrar sorun cıkarırsa akünün ömrü dolmuş diyeceğim
Garantisi devam ediyor ise size geçici akü verirler. Sonra kendi akünüzü full şarz ederler. İnci akü direk değiştirmeye pek yanaşmıyor. Komşumun arabasında sıkıntı oldu onunla bu tecrübeyi yaşadık.
Birde kacak varmı kontrol etsinler. Garanti belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
eski civic kullanıcıları sağolsun benim gibi 2 yıllık yeni yetme civic kullanıcılarını aydınlatıyorlar bu konularda, civic te ufak bir sorun olduğu zaman bir sürü uyarı veriyor, akü bitince bütün ışıkların yanması uyarı vermesi doğal birşey

akü şans işidir ford otosan da çalışan bir yakınımızdan öğrenmiştim akü sıfır takılsa bile bazı araçlar fabrikada akü yüzünden banttan çıkamıyor iken bazı aküleri 10 yıl kullanmak mümkün oluyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
sanırım bu multimedya aküyü cok harcıyor. araç çalışır halde değilken 15-20dk oyalandım diyorum ama vakitten emin değilim belki 45 dk bile olmuştur. Baya harcamıs aküyü sanırım. Bir de gösterge ısıklarının parlaklığını sona getirmiştim o da etkiler mi cok? Eğer etkilemiyorsa tekrar en yükseğe almak istiyorum. Bir dearacı kapatıp actıgımda o parlaklık düşüyor yine nasıl kaydetcem onu

Geri