ARACIMI YIKAMADAN SONRA KURULAMAK

aracı yıkamadan sonra kurulamak için hem dış aksam ve camları silerken iz bırakmayan kalınca havlu gibi bir bez arıyorum bir ara vardı toyota aracımda satarken unuttum içinde giti çok bezler aldım micro fiber felan ama hiç memnun kalmadım önceki baya kalın havlu gibi yumuşacıktı iz felanda bırakmıyordu en çokta ona üzülmüştüm nasıl unuttum diye :-[

Volkan

0
Ynt: ARACIMI YIKAMADAN SONRA KURULAMAK

Chemical Guys markasının Miracle Dryer adlı ürününü şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyat/Performans olarak süper bir bez. Eğer yurtiçinde bulamaz iseniz diğer bir seçenek olan Uber Blue kurulama bezini öneriyorum. 2 bezden de fazlası ile memnun kalacağınızı tahmin ediyorum ;)

[quote author=Volkan link=topic=77.msg428#msg428 date=1390904248]
Chemical Guys markasının Miracle Dryer adlı ürününü şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyat/Performans olarak süper bir bez. Eğer yurtiçinde bulamaz iseniz diğer bir seçenek olan Uber Blue kurulama bezini öneriyorum. 2 bezden de fazlası ile memnun kalacağınızı tahmin ediyorum ;)

peki link verebilirmisinz ?
[/quote]

önerdiğiniz bezlerden buna benzer var elimde ama beni tatmin etmedi hani benim aradığım birazdaha kalın yumuşacık bu tür havlu bezlerin üretim yeri denizliymiş öğrendiğim kadarı ile keşke resmini bulsamda eklesem ben daha öle bir kurulama bezine rastlamadım ???

Volkan

0

Bu bezlerden birini kullandığınızda fazlası ile memnun kalacağınızı garanti eder, kullandığınız diğer bezi aratmayacağını hatta unutturacağını belirtmekte fayda olduğunu söylerim :) Buyurun her iki ürünün de satın alabileceğiniz linkleri ;

Uber Blue;

http://erdemboya.ticiz.com/p61305-uber-blue-extra.html

Chemical Guys Miracle Dryer;

http://www.chemicalguysturkiye.com/mikrofiber-bezler/miracle-dryer-buyuk-boy-premium-mikrofiber-kurulama-bezi-63-x-90-cm.html

tşşkr ederim bilgilendirme için

Arnold arkadasimiz bu konuda haklı zira benimde aracimda 2 bez var her ikiside cok güzel siliyor iz bırakmadan maalesef piyasadaki bezlerin cogu kalitesiz ve iz bırakan cinsten. Ben bunu önceden dusundugum icin eski aracimi bayiye verirken toz bezlerini aldim onun yerine eski trafik setlerini bıraktım :)

Bu arada bezler herhangi bir marka degil bildiginiz sıradan konfeksiyonda artık olarak çöpe atilan bezler eskiden tekstil sektörundeydim 10 sene öncesinin kumaslari ama elimde sadece 2 adet kaldi maalesef onlarda eskiyince banada lazim olacak mecburen :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar,

Kullanılmış eskimiş bezler çok iyi su emiyor iz bırakmıyor olabilir, ama kısa bir süre sonra bu bezler aracınızın boyasını çizmeye başlayacak, boyanız bir süre sonra aşağıdaki resimdeki hale gelecek.
Volkan'ın önermiş olduğu bezler aracınızı silerken en az çizebilecek iz bırakmayacak bezler, uber blue olan bezi bende kullanıyorum.

17375622.jpg

[quote author=Attila Khan link=topic=77.msg458#msg458 date=1390923649]
Arnold arkadasimiz bu konuda haklı zira benimde aracimda 2 bez var her ikiside cok güzel siliyor iz bırakmadan maalesef piyasadaki bezlerin cogu kalitesiz ve iz bırakan cinsten. Ben bunu önceden dusundugum icin eski aracimi bayiye verirken toz bezlerini aldim onun yerine eski trafik setlerini bıraktım :)

Bu arada bezler herhangi bir marka degil bildiginiz sıradan konfeksiyonda artık olarak çöpe atilan bezler eskiden tekstil sektörundeydim 10 sene öncesinin kumaslari ama elimde sadece 2 adet kaldi maalesef onlarda eskiyince banada lazim olacak mecburen :(
[/quote]

hay ağzına sağlık kardeşim iş te obezlerin tarifi yada markası yok insanın hayatına ansızın girer hayran bırakır sonrada giderler işin yoksa bul şindi bulabilirsen

Geri