ARACIMLA KAZA YAPTIM

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaslar merhaba fd6 aracimla kaza yaptim bugun ciddi bir kazaydi fotograflarini atiyorum. Karsi taraf kavsaga hizli bir sekilde girdi ve bana vurdu suclu taraf o görünüyor trafik polisleri de rapor tuttular kamera da var. Aracimin kaskosu yok nasil bir yol izlemem gerekiyor kaybim ya da kazancim ne olur 10 gün iş gorememezlik raporu aldim.
20200612_171726.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Gecmis olsun.Kusurlu karsi taraf cikarsa onlarin trafik sigortasi sizin hasari karsilayacak.Suanki kanunlari net bilmiyorum fakat yaralanmali kazalar mahkemeye tecelli ediliyordu.

Aracınız
Civic FD6 2008
Gecmis olsun.Kusurlu karsi taraf cikarsa onlarin trafik sigortasi sizin hasari karsilayacak.Suanki kanunlari net bilmiyorum fakat yaralanmali kazalar mahkemeye tecelli ediliyordu.
Şikayetçi oldum ben fakat sigorta 39 bine kadar karşılar dediler araç pert cikacak büyük ihtimal

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Araç pert gibi. Sigortanın yetmediği yeri karşı taraf varsa kaskosu karşılar. Onunda kaskosu yoksa ya hiç red etmeden cebinden öder . Anlaşırsınız. Ya da mahkeme. Tekrar tekrar geçmiş olsun. Çok üzüldüm.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kontrolsüz kavşak ise suçlu siz gibi görünüyorsunuz. Darbeyi sağdan almışsınız ve kontrolsüz kavşaklarda herkes sağındakine yol vermek zorundadır. Haklı olduğunuzu trafik polisi mi söyledi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok geçmiş olsun :(
Az önce cam çatlağı konunuza cevap yazacaktım ama bir anda bu konuyu görünce şaşırdım, ciddi bir kaza yapmışsınız.
Kaskonuz olsaydı karşı tarafla hiçbir temasınız olmadan aracı servise çektirip aracını perte ayrılır (resme göre bence pert çünkü) ve direk aracınızın bedelini kendi kaskonuzdan alırdınız. Kasko şirketi de para tahsilatını karşı taraftan yapardı, sizin bir uğraşınız olmazdı. Ama şu durumda ne prosedür olacağını bende tam bilmiyorum, trafik poliçenizi yapan sigortacı ile görüşüp size prosedür hakkında bilgi vermesini isteyin.

Geri