ARACIMLA KAZA YAPTIM

Çok geçmiş olsun...Araçta yolcu var mıydı ? Yoksa eğer yolcu airbagleri neden patladı? Bildiğim kadarıyla sürücü emniyet kemeri takılı değilken bile airbag patlamıyor.

Tekrar çok geçmiş olsun. Herkese sağlıklı ve güvenli sürüşler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Anayol sizin hatta diğer yol ona göre tali sayılabilir. Işık sistemi çalışmıyor gibi duruyor. Kamera görüntüleri olayı net belirler.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2008
Evet yol benim benim korkum ben o yola girerken hizim 60 70 arasiydi hizi 30 a düşürmem mi gerekirdi. Hasar danışmanı o yol bulvar hiz dusursende dusurmesende karsi taraf yuzde yuz suclu dedi. Raporu bekleyeceğiz artik

Aracınız
Civic FD6 2008
Çok geçmiş olsun...Araçta yolcu var mıydı ? Yoksa eğer yolcu airbagleri neden patladı? Bildiğim kadarıyla sürücü emniyet kemeri takılı değilken bile airbag patlamıyor.

Tekrar çok geçmiş olsun. Herkese sağlıklı ve güvenli sürüşler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yolcu tarafindan burdu bana hocam vurunca kaldirima ve trafik lambasina vurdu araba. yani araca yolcu tarafindan vuruldu şöför tarafi da kaldirim ve trafik isiklarindan darbe aldı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet yol benim benim korkum ben o yola girerken hizim 60 70 arasiydi hizi 30 a düşürmem mi gerekirdi. Hasar danışmanı o yol bulvar hiz dusursende dusurmesende karsi taraf yuzde yuz suclu dedi. Raporu bekleyeceğiz artik
İyiki düşük hızla gitmişsiniz. Eğer 110 ile girilseydi o zaman takla atabilirdiniz. Allah korumuş. Rapor gelsin ne yazmışlar ortaya çıkar.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri