Arka cam-tavan arası boya kalkma sorunu

fyb06

0
Arkadaşlar benim aracımın arka cam ve tavan arasında aracımda boya kavlaması oldu boyası çıkmış arabamın bi fikriniz var mı?

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Valla toplam 7 yıldır Honda kullanıyoz. Arıyorlar servıs bakımı geldı gelmezsenız garantı gıder dıye. Mecbur gıdıyoz 1500 2500 tl yı verıyoz. Dısarda bakım yapsam 400 tl. Yarın öbürgün şuan kullandıgımız Cr-v de garantı vermıceklerse servıse gıtmem daha 2500 tl vermeye meraklı degıl kimse Sırf garantı gıtmesın dıye bı ton para verıyoz

Aracınız
Civic FB7 2014
Valla toplam 7 yıldır Honda kullanıyoz. Arıyorlar servıs bakımı geldı gelmezsenız garantı gıder dıye. Mecbur gıdıyoz 1500 2500 tl yı verıyoz. Dısarda bakım yapsam 400 tl. Yarın öbürgün şuan kullandıgımız Cr-v de garantı vermıceklerse servıse gıtmem daha 2500 tl vermeye meraklı degıl kimse Sırf garantı gıtmesın dıye bı ton para verıyoz
Valla bana dediklerini yazdım. Ayrıca diğer firmalar on yıl paslanma garantisi veriyor Honda ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Bu arada pazartesi lokal olarak o kısımlar boyanacak servis randevu verdi. Hem yaptiracam bakalım Honda Türkiye ne zaman dönecek

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
merhaba

Aynı sorun 2014 FB7 civic ile bende yaşıyorum. Aracın ilk sahibiyim. sürekli ankarada standart iklim şartlarında kullanmaktayım. Üst tavan ile arka cam arasındaki birleşim yerinden ve yine sağ arka direk ile arka cam arasındaki birleşim yerlerinden önce boya kabarması oldu sonra boya soyulmaya başladı. ne yapacağımı bilemedim. ilk fark ettiğimde kabarma şeklindeydi. 1 ay olmadan hızla soyulmaya başladı. Daha sonra sokakta denk geldiğim 3 aracın aynı yerlerine baktığımda 2 sinde hemen hemen aynı yerden aynı sorunun o araçlarda da olduğunu fark ettim. Fabrika hatası olduğunu düşünmekteyim. honda türkiyeye durumu bildireceğim. bakalım ayıplı mallarına sahip çıkacaklar mı !!!
2014 yılında üretilen Civiclerin bir kısmı dolu hasarlıydı ancak boyasız göçük düzeltme uygulanmıştı, sizin araçta böyle bir durum mevcutmuydu?

Aracınız
Civic FB7 2014
2014 yılında üretilen Civiclerin bir kısmı dolu hasarlıydı ancak boyasız göçük düzeltme uygulanmıştı, sizin araçta böyle bir durum mevcutmuydu?
Benimde 2014 fakat 2012 modelde vardı aynı sorun. ayrıca oraya dolu gelme ihtimali yok ki göçük düzeltmeye olacak işte değil bu

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracınız
Civic FB7 2014
Geri