Arka panel tarafından gelen gıcırtı sesleri

2014 yeni kasa civic aracımda özellikle bozuk yollarda arka panel tarafından çok rahatsız edici bir ses almaktayım. Bu sorun aracı ilk aldığımda yoktu. Önceki 2013 model civic aracımı da ikinci el olarak aldığımda aynı ses onda da bulunmaktaydı. Acaba bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bulanlar var mıdır acaba?

kara82

0
Aracınız
2014 yeni kasa civic aracımda özellikle bozuk yollarda arka panel tarafından çok rahatsız edici bir ses almaktayım. Bu sorun aracı ilk aldığımda yoktu. Önceki 2013 model civic aracımı da ikinci el olarak aldığımda aynı ses onda da bulunmaktaydı. Acaba bu sorunla karşılaşan ve çözümünü bulanlar var mıdır acaba?
Arka panelden kastinizi anlayamadim ama benim sag arka amortisor yag kacirinca garip sesler gelmisti

Aracınız
Aynı sorun bende de vardı stepne bağlantı aparatı gevşemiş. Sıkınca düzeldi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
koltukların sırt kısmının, koltukların yaslandığı plastik alana sürtmesinden geliyor diye düşünüyorum..bende de ilk başta yoktu koltukları hali yıkama makinesiyle yıkadıktan sonra ses oluştu..fare viyaklaması gibi gıcırtılı bi ses benimkisi...

koltukların sırt kısmının, koltukların yaslandığı plastik alana sürtmesinden geliyor diye düşünüyorum..bende de ilk başta yoktu koltukları hali yıkama makinesiyle yıkadıktan sonra ses oluştu..fare viyaklaması gibi gıcırtılı bi ses benimkisi...

Öyle olduğunu düşünüyorsaniz, sandalye veya koltuk altlarina yapistirilan keçeler var. Şuan a101 de paketi 1 tl den satişta. Temas eden yerlere yapistirin. Benim eski araçtada buna benzer bir ses vardi. Bu şekilde kestim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri