arka plaka lambası led takıcam soketi çıkaramadım yardım

Aracınız
ince bi tornavida ile kanırtmaya çalıştım ama sanki kırılcakmış hissi uyandırdı ve ellemedim bilgisi olan var mı bu konuda nasıl çıkarılacagına dair.

Hakan Uzun

0
Yönetici
ince bi tornavida ile kanırtmaya çalıştım ama sanki kırılcakmış hissi uyandırdı ve ellemedim bilgisi olan var mı bu konuda nasıl çıkarılacagına dair.

Hocam disaridan yapmayacaksin...iceriden dosemeyi sok 5 yada 6 klips tutuyor sonra iceriden elini uzat degistir..disardan ustada olsan tirnaklari kirma ihtimalin var bos yere riske girme kolay gelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
tamam bakalım hakan bey yarın denicem inşallal yaparım :) teşekkür ederim cevağladıgınız için

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İçerden döşemeyi tutan şeyleri çıkarın sonra elinizi sokarak yaparsınız zaten. Gayet basit dışardan yapmayın sıkıntı olabilir.

yau

0
Sanildigi kadar zor degil ben de cok ugrastim sadece elini sokma ben basta boyle denedim kendimi bosa yormusum.dosemeyi yeterince sök orayi rahat gorebilirsen işin kolay.

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=4745]ferdiyılmaz[/MENTION] dikkatli çıkartmanızda fayda var , ayaklar esneyen plastikten kırılabilir :eek:k:

Aracınız
arkadaşlar öncelikle yorumlarınıza teşekkür ederim dediğiniz gibi döşemeyi çıkartıp yaptım ve sadece döşeme klipslerinin bi tanesini kırarak işlemi tamamladım :D şuan gayet güzel duruyor ama umarım ileride bi sorun çıkarmaz ısınma falan oluyo dedi bi kaç kişi . led in markası canbuss

Aracınız
[MENTION=4745]ferdiyılmaz[/MENTION] ısınma oluyor ve taktıgınız soket eriyor az buçuk :eek:k: araba sağlam yanmıyor ama :D

yukarıda demiştim dikkat edin kırabilirsiniz diye :) :)

Geçmiş olsun takabildiyseniz :)

Geri