Civic FD6 Atesleme bobini ve antifiriz hak

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba dostlar,
2010 model fd6 brc tuplu aracim var, 2 problemim var, asagidaki sorun hem benzinde hem tupde yapiyor,

1.ncisi vites farketmezsiz dusuk devirlerde (1500-2250 arasi )anlik titreme yapip geciyor, yutkunma gibi bisey, ben bujilere baktirdim ngk yeni dendi , subap yaptirdim olmadi, hava aliyor dediler, pipo oringleri degistirdim olmadi, bobinler olculmedi ama baktilar orjinal vs dediler, gaz kelebek kalibrasyon dediler, akuyu soktum 1 saat bekledim hersey kapali, sonra 25 dk benzinde calistirdim olmadi, simdi de bobinleri degistirelim diyorlar,600-650 lira, ne yapayim bir yol gosterin lutfen ?

ikinci sorun, arabadan yesil antifiriz cikti, bosaltip mavi alip dokeyim mi ? bu seferde hortumlar conta vs problem olcak diye korkuyorum, napayim ?

bi tupcu bi tamirci yoruldum valla, servis versem arazi tespiti kac lira ? bilen varmidir ?

Pesinen tesekkurler.

Son düzenleme:

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Erken teşhis hayat kurtarır, Zaman kaybetme, Senin doktorun Ankara Honda Bora dan Cengiz usta ya da Bostancı Koçarslan dan Ferhat ve Murat ustalar bro

Aracınız
Civic FB7 2012
aynı sorun bende de var.. hondacıya götürdüm çok vaktim yoktu ateşleme bobin i ve ya buji ler olmadı hava filtre aksamı dediler.. bu hafta sonu tekrar götürecem..bakalım neymiş..sorun..

Aracınız
Civic FB7 2012
Geri