Atilla Khan

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2013
Yahu buradaki üyelerin çoğunu düzenbaz DHF dan ben tek tek pm atıp davet etmişken kendim neden ayrılmak isteyeyim beni yönetici yapmadınız diye mı kızdım yoksa hatırlamıyorum valla 4 sene geçmiş :LOL:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizin DHFdeki davet olayınızı hatırlıyorum :) Ama buna gerek yoktu bence. Neyse tekrardan hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim :)

DHFde uzun zamandır gerçekten katkı sunan ve paylaşım yapan kullanıcılar zaten burası gibi marka forumlarına gittiler, DHF maalesef VW fanlarının kontrolsüz troll mekanı gibi oldu, ben 2005ten beri oraya üyeyim ama uzun zamandır sadece mesajları okurum, hiç mesaj yazma ihtiyacı duymuyorum. Bu forumda, daha doğrusu Honda sahibi insanlarda mantık hakim zaten (y) VW fanları gibi markanın koşulsuz avukatlığını yapma durumu yok :) Honda kullanıcıları genelde birçokşeyin farkında, beklentilerini iyi analiz eden tecrübeli kullanıcılar oluyor (y) Bu sayede şükür ki forumun seviyesi bence gayet yüksek :) Bu kalitenin her daim kalması temennisi ile :)(y)

Aracınız
Civic FB7 2013
İyi niyetli firmadan hiç haz etmem zaten o forumda golf severlerin konusunu 2 sene trolledim onlarda beni hiç sevmezler kaba saba adamlar yolda yaya geçerken gaza basan adamlar bunlar, yağmurda yanından son sürat geçende hep bunlar ıslak odunla döveceksin bunları. o_O

Geri